in , ,

Wolfenstein Youngblood RTX Güncellemesi Aldı!

Machine Games tarafından geliştirilen ve Bethesda tarafından yayıncılığı üstlenilen Wolfenstein Youngblood için RTX güncellemesi ve Nvidia tarafında sürücü güncellemesi yayınlandı.  Nvidia’nın RTX Ray Tracing ve DLSS teknolojisini artık destekleyecek. Detaylar haberimizde.

Machine Games’in Bethesda ile ortak projesi olan Wolfenstein serisi alternatif bir gerçeklikte geçiyor. 2. Dünya savaşını Nazilerin kazandığı ve her yerde hüküm sürdüğü bir dünyada bol aksiyon dolu maceralara tanık oluyoruz. Wolfenstein Youngblood, 25 Temmuz 2019’da piyasaya çıkmışı ve kötü eleştiriler almıştı.Oyuna tekrar kitle kazanma olasılığı kazandıran yeni güncelleme ile bakalım nasıl bir gelişme yaşanacak.

Turing serisi yani RTX Ekran kartları ile eklenen yeni anti-aliasing özelli DLSS, görüntü kırılmaları yapay zeka sayesinde minimuma inecek ve performans artışı yaşanacak. Türkçesi ”gerçek zamanlı ışın izleme teknolojisi” olan Ray Tracing desteği ile ışık kırılmaları ve yansımalar en gerçekçi şekilde gözükecek ve grafiksel anlamda büyük bir gelişme sağlanacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Nvidia Titan RTX Neredeyse Gelmiş Olabilir Mi?

GeForce RTX 2060, 2070 ve 2080 kartlarda aktifleştirilebilecek özellik oyunun video ayarları bölümünden kolaylıkla açılabilecek. Güncellemenin boyutu 310 mb ve ayrıca bir benchmark aracı da eklemekte. İşte Nvidia tarafından yayınlanan tanıtım videosu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GTA IV Steam’de Satışa Kapandı!

Humble Store Kış İndirimleri Başladı!