in , ,

WWE 2K Battlegrounds’ın Çıkış Tarihi Açıklandı!

Saber Interactive tarafından geliştirilen ve Take-Two Interactive şirketine bağlı 2K Games tarafından geliştirilen WWE 2K serisinin yeni oyunu olacak WWE 2K Battlegrounds oyununun duyurusu geçtiğimiz aylarda yapılmıştı. Şimdi ise duyurusu yapılan oyunun çıkış tarihi açıklandı. Detaylar haberimizde.

2K Games, geçtiğimiz aylarda bu yıl için aldığı karar ile WWE 2K serisinin yeni oyununun simülasyon türünde olmayan yeni bir arcade oyunu olacağını duyurmuştu. Özellikle WWE 2K20’ye gelen kötü yorumlarla eleştiri oklarının hedefi olan şirket, bu sene ana seriyi devam ettirmeme kararına gitti. Şirket, WWE 2K22 ile dönmeyi planlıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Nvidia GeForce Now 2K Games Desteğini de Kaybetti!

NBA 2K Playgrounds oyunundan da tanıdığımız Saber Interactive tarafından geliştirilen WWE 2K Battlegrounds, simülasyonun dışına çıkarak bizlere görsel bir şölen sunan animasyon – arcade tarzı bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda birçok farklı tür maç türü ve özel yetenekler mevcut olacak. Tanıdığımız güreşçilerin çoğu da oyuna eklenmiş durumda. Oyun şu anlık elde edilen bilgilere göre çıkışında 70 farklı dövüşcü ve 8 arena ile gelecek.

Oyunun ilk duyuru tarihinde 2020 Sonbahar’da çıkış yapacağı açıklanmıştı ancak tam resmi bir tarih belli değildi. Sonunda o beklenen an geldi ve WWE 2K Battlegrounds için açılmış resmi Twitter sayfasından oyunun çıkış tarihi duyuruldu. WWE 2K Battlegrounds 18 Eylül 2020‘de çıkışını yapacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Mafia: Trilogy Duyuruldu!

Siz WWE 2K serisi ve yeni oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Halo 3’ün PC Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Ücretsiz Oyun: Epic Store’da 3 Farklı Oyun Ücretsiz Oldu!