in , ,

XANTARES, IEM Sydney’e katılamıyor!

XANTARES vize sorunu yaşayan sıradaki Türk esporcu oldu!

CS:GO’da Türk temsilcimiz dendiğinde ilk akla gelen isim 23 yaşındaki Ismailcan “XANTARES” Dörtkardeş olur. 2014’ten beri Space Soliders oyuncusu olan profesyonel oyuncu kapanan kulübün ardından açılan ex-Space Soliders’ta Ekim 2018’den Aralık 2018’e kadar kaldı. ex-Space Soliders’tan sonra büyük iddiası olan Alman kulübü BIG’e transferi gerçekleşti.

BIG takımında oynayan temsilcimiz XANTARES, Avusturalya’da düzenlenecek IEM Sydney turnuvasında karşısına çıkan vize problemleri nedeniyle oynama imkanı olmayacak. Vize çoğu Türk esporcunun belası olabiliyor, bu sefer ise yıldız oyuncu XANTARES’in başına geldi. Bu sebeple bir IEM Sydney gibi bir turnuvayı kaçıran XANTARES üzgün olduğunu belirtti.

Dexerte’nun haberine göre Alman takımı BIG, IEM Sdyney’de XANTARES’in yerine takımın koçu olan LEGIJA ile oynayacak. XANTARES’in böyle bir problemle karşılaşmasını beklemeyen kulüp çare olarak LEGIJA’nın oynamasının gerektiğini düşündü. XANTARES’in son zamanlardaki ivmeli yükselişinin ardından BIG’den beklenti büyümüştü, böyle bir sorun olmaması durumunda BIG’in IEM Sydney’de başarılı bir performans göstermesi bekleniyordu. Akıllardaki soru ise LEGIJA ile birlikte Alman kulübü BIG’in performansı nasıl olacak?

Ücretsiz Oyun: World of Goo Ücretsiz Oldu!

Immortoru VFŞL’ye geri dönmek istiyor!