in , ,

Xbox Game Pass 15 Milyon Aboneyi Aştı!

 Xbox Game Pass 15 milyon aboneyi aşarak büyük bir başarıya imza attı. Microsoft’un oyun tarafında yer alan büyük oyun markası Xbox’a ait Xbox Game Pass abonelik sistemi popülerleşmeye devam ediyor. Abone saysınını 15 milyonu aştığı açıklandı. Detaylar haberimizde.

xbox game pass 15 milyon

Xbox Game Pass sistemi temelinde abonelik servisine dayalı bir oyun servisi hizmeti. Kullanıcılar her ay uygun fiyatlandırmaya sahip abonelik servisine para ödüyorlar. Bu ödeme karşılığında sistemde yer alan 250-300 adet oyunu sınırsız oynama fırsatına sahip oluyor. Xbox, EA Play’i Game Pass bünyesine katarak büyük bir kütüphane içeriğini elde etmişti. Geçtiğimiz günlerde Bethesda Softworks’un içinde olduğu ZeniMax Media’nın 7.5 milyar dolarlık dev bir anlaşmayla satın alınmasıyla Game Pass’in geleceği şekillendi. Bethesda haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Just Cause 4'ün Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Sistemin Nisan ayında açıklanan abone verilerine göre abone sayısı 10 milyondu. Nisan’dan bu yana 5 milyonluk bir artış yaşanarak 15 milyona ulaşılmış. Büyük bir artış söz konusu. Ayrıca xCloud sisteminin açılması ile birlikte Türkiye’de bulunmasa bile dünyada Android cihazlardan Game Pass kütüphanesine erişim artık sağlanabiliyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  GTA 6 Hakkındaki Haberler Yalan Çıktı!

Microsoft’un bu hamleleri Xbox markasının geleceği için büyük önem taşımakta. Hamleleri doğru gidiyor ki Xbox Game Pass’in abone sayısı bu sayıya yükselmiş. Hem Xbox konsollarında hem de PC’de yer alan Xbox Game Pass 15 milyon ve hatta daha fazla kişiye hizmet veren bir sistem haline geldi.

Siz bu haber ve Xbox Game Pass hakkında neler düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Quantum Error Xbox Series

Quantum Error Xbox Series Konsollarına da Gelecek!

Xbox One X Satışları

Xbox One X Satışları %747 Arttı!