in , ,

Xbox Game Pass’e Bu Ay Gelecek Oyunlar!

Microsoft’un Xbox konsoluna özel aylık olarak oyunları bir nevi kiralayabildiğiniz oyun sistemi Game Pass, gün geçtikçe kalitesini arttırıyor. Geçtiğimiz haftalarda belli bir süreliğine fiyatı aylık 1 TL’ye düşen Xbox Game Pass, bünyesine Aralık ayı içerisinde birbirinden güzel 6 yeni oyun daha ekleyecek.

Aylık ödeme sistemi içerisinde oyun kütüphanesine erişim sağlayan projeler kendilerini geliştirmeye devam ediyor. Sistem için belirlenen oyunların bulunduğu kütüphaneye aboneler sınırsız erişim sağlayabiliyorlar. Xbox’un bu sistemi Xbox Game Pass bünyesine yeni ve kaliteli oyunları eklemeye gün geçtikçe devam ediyor. Kasım ayında diğer aylarda çıkacak oyunların küçük bir duyuru haberini siteye girmiştik. Bahsi geçen haber yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Making History: The Calm and the Storm Ücretsiz Oldu!

Bu ay Xbox Game Pass’e 6 yeni oyun eklenecek. Dövüş oyunu deyince akla gelen önemli isimlerden ve bol şiddet içeren içeriğiyle tanınan Mortal Kombat X, ünlü futbol serisi Pro Evolution Soccer 2019, AAA gibi büyük bir yapım gibi gözüken ancak daha az yatırımla yapılmış Hellblade: Senuas Sacrifice gibi güzel ve kaliteli oyunları içeren listenin tamamı şu şekilde:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Game of Thrones Yıldızı Diana Rigg Aramızdan Ayrıldı!

Mortal Kombat X (7 Aralık- Erişilebilir)
Ashen (7 Aralık – (Erişilebilir)
Kingdom Two Crowns (11 Aralık)
Pro Evolution Soccer 2019 (13 Aralık)
Spintires: Mudrunner (13 Aralık)
Below (14 Aralık)
Hellblade: Senua’s Sacrifice (17 Aralık)
Ori and the Blind Forest (20 Aralık)
Shadow Warrior 2 (20 Aralık)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The Walking Dead: The Final Season İçin Yeni Fragman Geldi!

Dota 2 | 7.20e Güncelleme Notları