in , ,

Xbox Game Pass İçin Kasım 2018 Oyunları Duyuruldu!

Microsoft’un Xbox kullanıcıları için sunduğu, aylık ödeme sistemine dayanan Game Pass için Kasım ayı oyunları belli oldu.

Xbox One’ın rakibi Playstation 4 karşısında kendisine avantaj sağlayan önemli sistemi Game Pass, her ay oyunculara belli oyunlar sunmakta. Aralarında hem AAA hem de indie oyunların bulunduğu 100 oyunluk bir kütüphaneye sahip bu Game Pass sistemi. Game Pass için abone olan oyuncular, bu kütüphaneden her ay belirlenen oyunları oynama şansına sahip oluyor. Peki nedir tam olarak bu Game Pass sistemi?

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  TEKFEST ANKARA Oyun ve Teknoloji Festivali'nde Turnuva Programı Belli Oldu!

Game Pass aboneliği sayesinde Xbox ve Origin’den tanıdığımız, oyuncuların aylık belirli ücretler karşılığında belirlenen bazı oyunları ücretsiz olarak oynama hakkına sahip olabildiği sistem içerisinde aylık olarak belirli bir ücret ödeyip o ay belirlenen oyunlara ücretsiz erişime sahip olabiliyorsunuz.

Game Pass aboneliğine sahip kullanıcıların oyunları, Kasım ayının ilk haftasında kütüphanelerine eklenecek. Ayrıca şu an içinde an az 100 oyunun bulunduğu Game Pass kütüphanesine eklenecek yeni oyunlar ise 10-11 Kasım’da gerçekleşecek X018 etkinliğinde kullanıcılara duyurulacak. Son olarak Xbox Game Pass’in ülkemizde aylık 59 TL olduğunu söyleyelim. O zaman buyurunuz efendim, işte Xbox Game Pass, Kasım 2018 oyunları:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Baba Oyunlar Xbox Game Pass'e Geliyor!

Sheltered
Grip: Combat Racing
Olli Olli 2 XL Edition
Sniper Elite 4 
Rise and Shine

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Attack on Titan, Hollywood Filmi Olarak Uyarlanıyor!

Dronelara Yeni Görev!