in , ,

Xbox Game Pass Sadece 1 TL!

XBOX, her ay olduğu gibi bu ay da oldukça güzel kampanyalar ve indirimler ile kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başardı!

Xbox Game Pass sistemi için sevindirici bir haber geldi ve sistemi denemek isteyen kullanıcılar için, ilk aylık ücretin ücretinin 59 TL‘den 1 TL’ye indirildiği açıklandı.

Peki Nedir Bu Xbox Game Pass?

Kısaca: XBOX’ın Aylık abonelik servisi.

Xbox Game Pass, 100‘den fazla oyuna sahip, abonelik sistemiyle çalışan bir platform. Aylık 59₺ ödeyerek sisteme abone olup  abonelik süresi boyunca, Game Pass içerisinde bulunan tüm oyunlardan faydalanabiliyorsunuz. Ve bu sistemin içinde oldukça kaliteli, baba oyunlar da bulunuyor. Örnek vermemiz gerekirse  State of Decay 2, Sea of ThievesForza Horizon 4, ve son eklenen PUBG gibi yüzlerce oyunu bu platform üzerinden oynayabilirsiniz. Ve XBOX cephesinden gelecek tüm yeni oyunlar da çıkar çıkmaz bu sisteme eklenecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  G2A Sahteciliğe Karşı Kod-Bloklayıcı Araç Önerdi!

Normalde 59₺ aylık abonelik ücreti isteyen servisi 3 Ocak 2019 tarihine kadar ayda 1₺’ye kullanabilirsiniz. Eğer siz de bu oyunları oynamak, denemek isterseniz ve bir XBOX’ınız var ise kaçırmamanız gereken bir fırsat ne de olsa 1₺ sudan ucuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Crusader of Light Mobil – PC İncelemesi

Xbox’a Klavye ve Fare Desteği Ne Zaman Gelecek?