in , ,

Xbox Game Pass Sistemine 3 Yeni Oyun Daha!

Microsoft’un Xbox konsolu için uyguladığı Xbox Game Pass sistemi, bünyesine yeni oyunlar eklemeye devam ediyor. Mutant Year Zero, The Gardens Between ve Strange Brigade artık Xbox Game Pass bünyesinde.

Aylık belirli bir ücret karşılığında,kendi özel kütüphanesindeki oyunları aboneliğiniz olduğu sürece istediğiniz zaman ve istediğiniz kadar oynamanızı sağlayan Xbox Game Pass sistemi, gün geçtikçe kütüphanesini genişletmeye devam ediyor. Aylık 59 TL verip 1 ay boyunca Xbox Game Pass kütüphanesinden oyunlarınızı seçip oynamaya başlayabiliyorsunuz. Geçtiğimiz günlerde fiyatı belli bir süre boyunca aylık 59 TL’den 1 TL’ye yüksek bir indirim ile düşen Xbox Game Pass’e üç yeni oyun daha eklendi. The Gardens Between 29 Kasım’da kütüphaneye eklendi. Mutant Year Zero 4 Aralık’ta, Strange Brigade ise 6 Aralık’ta kütüphanede yerini alacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  NBA 2K18 Fragmanı Yayımlandı!

Mutant Year Zero, Xcom tadında bir strateji, The Gardens Between güzel bir bulmaca ve Strange Brigade ise güzel TPS aksiyon deneyimi sunmakta. 4 Aralık tarihine kadar Xbox Game Pass’i aylık 1 TL’ye edinebiliyorsunuz. Buraya tıklayarak Xbox Game Pass aboneliğinizi 1 TL’ye başlatabilirsiniz. Siz Xbox Game Pass sistemi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce yeni eklenen oyunlar güzel mi? Değerli görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Steam’den Oyun Geliştiricilerinin Lehine Sözleşme!

Fortnite’a Gelecek Hesap Birleştirme Özelliği Ertelendi!