in , ,

Xbox Game Pass’e PC İçin Bu Ay 3 Yeni Oyun Ekleniyor!

Microsoft, PC için de oluşturduğu Xbox Game Pass sisteminin kütüphanesine 3 yeni oyun daha ekleniyor. A Plague Tale Innocence, Children of Morta ve Gris eklenen oyunlar. Detaylar haberimizde.

Microsoft’un PC ve konsol arasında aile ekosistemi kurmak istemesi son zamanlarda oldukça tartışılan bir konu. Microsoft, bu kararını oldukça benimsemiş olacak ki şu an beta sürümünde olan PC için Xbox Game Pass sistemini geliştirmeye ve yeni oyunlar eklemeye devam ediyor. Xbox Wire üzerinden yapılan açıklamada yeni eklenen oyunlar duyuruldu ve popüler olan bir kampanya da mevcut. Bu kampanya daha önce de yapılmış bir kampanya. Eğer daha önce Xbox Game Pass aboneliğiniz yoksa 5.90 TL vererek 3 aylık sınırsız ve 100 oyunluk yüksek kalite Xbox Game Pass oyun kütüphanesine erişim sağlayabiliyorsunuz. A Plague Tale Innocence, Children of Morta ve Gris eklenen yeni oyunlar.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Bayonetta 4K Desteği ve Gelişmiş Grafikleri İle Steamde!

Gris bir platform- bulmaca oyunu ve Kasım ayında düzenlenen The Game Awards 2019’da ”En Etkileyici Oyun” ödülü aldı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  İşte Karşınızda Assassin's Creed: Origins!

Children of Morta ise Eylül ayında PC için çıkışını yaptı ve roguelike tarzı bir RPG oyunu.

A Plague Tale Innocence ise indie olmasına rağmen AAA oyun kalitesinde gözüken bir oyun olması ile ilgi çekiyor. The Game Awards 2019’da ”En iyi Anlatıcı” ödülünü almıştı.

Siz yeni eklenen oyunlar ve PC için Xbox Game Pass hakkında ne düşünüyorsunuz? Xbox Game Pass’in PC versiyonuna buradan ulaşabilirsiniz. Değerli görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Logitech oyun tutkunlarına yarıyıl tatiline özel indirim düzenliyor!

Cyberpunk 2077’nin Çıkış Tarihi Ertelendi!