in , ,

Xbox Geriye Dönük Uyumluluk Programına 4 Yeni Oyun Daha!

Xbox, eski nesil oyunları yeni nesil konsolunda oynanabilmesini sağlayan Xbox Geriye Dönük Uyumluluk projesi altındaki çalışmalarını günden güne hızlandırıyor. Xbox Geriye Dönük Uyumluluğa 4 adet yeni oyun eklendi.

Xbox’un yeni nesil konsolları Xbox One ve Xbox One X üzerinden, eski nesil oyunların ve Xbox klasiklerinin oynanabilmesini sağlayan geriye dönük uyumluluk programı, Xbox kullanıcılarına büyük avantajlar sağlamakta. Bu olay sayesinde, özlenen Xbox Klasikleri ve eski nesil oyunları oynayıp büyük bir nostalji deneyimi sağlanabiliyor. Xbox’ın bu programdaki asıl amacı; eski oyunlarını yeni nesil güçlü konsollarına uyumlu hale getirmekle beraber, Xbox One X’in kusursuz performansı ile oyunları güçlendirmek. Bu program sayesinde oyunlar çok daha yüksek çözünürlüklerle oynanabilir hale geliyor ancak geriye dönük uyumluluk programında, her oyun için güçlendirme yapılamadığını da belirtelim.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Halo 6'ya Battle Royale Modu Mu Geliyor?

Xbox’ın geriye dönük uyumluluk programına eklenen oyunlar ise: Just Cause, Castlevania: Mirror of Fate HD, Castlevania: Lords of Shadow Castlevania: Lords of Shadow 2.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  DYING LIGHT 2 RESMİ OLARAK DUYURULDU

Just Cause serisi bizlere Hollywood kıvamında eğlenceli ve bol aksiyonlu bir oyun deneyimi sunarken Castlevania da gayet güzel bir hack and slash deneyimi sunmakta. Eklenen bu 4 oyunun fiyatları ise şu şekilde:

Just Cause – 29.00 TL
Castlevania: Lords of Shadow – (Dijital Olarak Satılmamakta)
Castlevania: Lords of Shadow 2 – 84.00 TL
Castlevania: Mirror of Fate HD – 27.50 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Avengers 4 Hakkında Bilinen Her Şey

Playstation Plus Kasım 2018 Oyunları Belli Oldu!