in , ,

Xbox Live Gold’un Aralık Oyunları Belli Oldu!

Sony cephesinden bildiğimiz Playstation Plus mantığı ile çalışan, Microsoft’un Xbox One konsolu ile eklediği Xbox Live Gold sistemine ait aralık oyunları açıklandı. Her zamanki gibi 2 Xbox one ve Xbox 360 oyunu, önümüzdeki Aralık ayında abonelere hediye.

Microsoft’un ilk olarak Xbox One konsolu ile getirdiği Xbox Live Gold sistemi, Playstation Plus mantığı ile çalışmakta. Xbox Live Gold aboneliği sayesinde, online bağlantı sağlayıp arkadaşlarınızla oyun keyfinin dibine vurabiliyorsunuz. Xbox Live Gold sayesinde özel indirimlere, eğlence servislerine, spor uygulamalarına ve özel betalara ücretsiz bir şekilde erişebiliyorsunuz. Geçtiğimiz günlerde Xbox Game pass ve Xbox Live Gold abonelik fiyatlarının 1 TL’ye indiğini öğrenmiştik. İlgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz. Siz de Kasım ayı bitmeden bir an önce 1 TL’ye aboneliği başlatıp 1 ay boyunca Xbox Live Gold ve Xbox Gamepass sistemlerinden faydalanabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Sea of Thieves Resmi PC Sistem Gereksinimleri Belli Oldu!

Xbox Live Gold sisteminde her ay 2 adet Xbox One, 2 adet de Xbox 360 oyunu ücretsiz olarak oynayabiliyoruz demiştik. Aralık ayında ücretsiz olacak oyunlar sonunda açıklandı. Aralık ayı Kasım’a göre biraz daha düşük bütçeli ve nostaljik oyunlara yer veriyor. Bu ay, Battlefield 1 ve Race The Sun gibi oyunlara erişebilmiştik. Aralık ayında bizleri neler bekliyor gelin bakalım:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Xbox One X: Project Scorpio Ön Sipariş Rekoru Kırdı

XBOX ONE
Q.U.B.E. 2 (1 – 31 Aralık)
Never Alone (16 Aralık – 15 Ocak)

XBOX 360
Dragon Age II (1 – 15 Aralık)
Mercenaries: Playground of Destruction (16 – 31 Aralık)

Siz de Kasım ayı bitmeden bir an önce Xbox Live Gold üyeliği alarak bu oyunlara erişim hakkı kazanabilirsiniz. Bu fırsatı değerlendirmek isteyenler buraya tıklayarak aboneliklerini başlatabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Assasin’s Creed Odyssey İçin İlk Hikaye DLC’si: Legacy of The First Blade!

Skyrim’in Bestecisi Yeni Yüzüklerin Efendisi Dizisine Göz Dikti!