in , ,

Xbox One 120Hz Desteği Verecek

Xbox One X Console Controller Front Tilt Top

Microsoft, Mayıs ayı güncellemesi ile ilgili yaptığı açıklama ile güncellemede Xbox One’ın artık 120Hz desteğinin olacağını duyurdu. 120Hz desteğinden önce, FreeSync (grafiklerdeki kırılmaları ve bozulmaları önleyen AMD temelli bir sistem) ve 1440p çözünürlük desteğini getiren Microsoft, E3 öncesi Mayıs ayında konsolunu önemseyecek gibi duruyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Xbox Game Pass İçin Kasım 2018 Oyunları Duyuruldu!
GÜNCELLEMEDE BAŞKA NELER VAR?

Microsoft resmi blog sayfasında arayüz geliştirmelerinin yapılacağını ve Multiplayer tarafında performans artışının olacağını açıkladı. Bunların yanında oyun ve uygulama gruplama, kılavuz ekranında video kırpma, gelişmiş aile ayarları, aksesuarlar uygulamasında iyileştirmeler ve sezgisel tuş atamaları ile Xbox One güzel bir güncelleme alacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  49TL Değerindeki Mirage: Arcane Warfare Steam'de Ücretsiz Oldu!

 

Microsoft, Xbox One konsoluna E3 2018 öncesi oldukça önem gösterecek gibi duruyor. Mayıs ayı güncellemesini sabırsızlıkla bekliyoruz. Umarız Xbox One için en iyisi olur. Oyun platformlarının gün geçtikçe güzel güncellemeler alması oyun sektöründe büyük önem taşıyor. Bakalım önümüzde daha nasıl gelişmeler bizleri karşılayacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Darwin Project Steam’de Ücretsiz Oldu

Valve, Firewatch’ın Yapımcısı Campo Santo’yu Satın Aldı