Microsoft, Mayıs ayı güncellemesi ile ilgili yaptığı açıklama ile güncellemede Xbox One’ın artık 120Hz desteğinin olacağını duyurdu. 120Hz desteğinden önce, FreeSync (grafiklerdeki kırılmaları ve bozulmaları önleyen AMD temelli bir sistem) ve 1440p çözünürlük desteğini getiren Microsoft, E3 öncesi Mayıs ayında konsolunu önemseyecek gibi duruyor.


GÜNCELLEMEDE BAŞKA NELER VAR?

Microsoft resmi blog sayfasında arayüz geliştirmelerinin yapılacağını ve Multiplayer tarafında performans artışının olacağını açıkladı. Bunların yanında oyun ve uygulama gruplama, kılavuz ekranında video kırpma, gelişmiş aile ayarları, aksesuarlar uygulamasında iyileştirmeler ve sezgisel tuş atamaları ile Xbox One güzel bir güncelleme alacak.

 

Microsoft, Xbox One konsoluna E3 2018 öncesi oldukça önem gösterecek gibi duruyor. Mayıs ayı güncellemesini sabırsızlıkla bekliyoruz. Umarız Xbox One için en iyisi olur. Oyun platformlarının gün geçtikçe güzel güncellemeler alması oyun sektöründe büyük önem taşıyor. Bakalım önümüzde daha nasıl gelişmeler bizleri karşılayacak.

 


Düşüncelerin bizler ve okuyucular için değerli olacaktır.