in , ,

Xbox One 120Hz Desteği Verecek

Xbox One X Console Controller Front Tilt Top

Microsoft, Mayıs ayı güncellemesi ile ilgili yaptığı açıklama ile güncellemede Xbox One’ın artık 120Hz desteğinin olacağını duyurdu. 120Hz desteğinden önce, FreeSync (grafiklerdeki kırılmaları ve bozulmaları önleyen AMD temelli bir sistem) ve 1440p çözünürlük desteğini getiren Microsoft, E3 öncesi Mayıs ayında konsolunu önemseyecek gibi duruyor.

GÜNCELLEMEDE BAŞKA NELER VAR?

Microsoft resmi blog sayfasında arayüz geliştirmelerinin yapılacağını ve Multiplayer tarafında performans artışının olacağını açıkladı. Bunların yanında oyun ve uygulama gruplama, kılavuz ekranında video kırpma, gelişmiş aile ayarları, aksesuarlar uygulamasında iyileştirmeler ve sezgisel tuş atamaları ile Xbox One güzel bir güncelleme alacak.

 

Microsoft, Xbox One konsoluna E3 2018 öncesi oldukça önem gösterecek gibi duruyor. Mayıs ayı güncellemesini sabırsızlıkla bekliyoruz. Umarız Xbox One için en iyisi olur. Oyun platformlarının gün geçtikçe güzel güncellemeler alması oyun sektöründe büyük önem taşıyor. Bakalım önümüzde daha nasıl gelişmeler bizleri karşılayacak.

ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Yazar: Efe Külhan

Adım Efe Külhan. Özel Edirne Beykent Fen Lisesi'nde son sınıf öğrencisiyim. İlk iş kariyerime, 29 Ağustos 2017 tarihinde Only A Gamer'da başladım ve hala devam etmekteyim. Ana görev olarak haber editörlüğü olmak üzere her türlü içeriği üretmeye çalışıyorum.

Darwin Project Steam’de Ücretsiz Oldu

Valve, Firewatch’ın Yapımcısı Campo Santo’yu Satın Aldı