in , ,

Xbox Series X Tasarımında Buzdolabınız Olsun İster Misiniz?

Xbox Series X’in tasarımı tanıtıldığı günden beri pek çok kez buzdolabına benzemesi ile dalga geçildi. Microsoft ise bu benzetmeyi ciddiye alarak Xbox Series X tasarımında çalışan bir buzdolabı ürettirdi. Ayrıca Xbox Series X şeklinde buzdolabına siz de sahip olabilirsiniz.

Microsoft’un Xbox Series X şeklindeki, gerçek boyutlarda olan ve tam fonksiyonel buzdolabını maalesef seri üretime sokmadı. Buzdolabından dünya üzerinde sadece üç tane bulunmakta. Bunlardan bir tanesi ünlü şarkıcı Snoop Dogg‘da diğeri YouTuber iJustine‘de fakat üçüncüsü sizin olabilir hem de ücretsiz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Xbox Game Pass Sadece 1 TL!

Xbox Series X Buzdolabı 4K Tanıtım Fragmanı

Xbox Series X Buzdolabı Hakkında

Xbox Series X Buzdolabının boyutu ortalama bir buzdolabı boyutlarda ve tam fonksiyonel olarak çalışabiliyor. Sol üst köşede bulunan Xbox amblemi beyaz, buzdolabının içi ise yeşil aydınlatmaya sahip. Buzdolabının kapağını açtığınız zaman ise Xbox oyun konsollarının alıştığımız açılma sesi çalıyor. Buzdolabının eksi yönü ise sadece buzdolabı olması olması yani buzdolabında dondurucu kısmı bulunmuyor :(.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Just Cause 4 Ücretsiz Oldu!

Xbox Series X Buzdolabı Kutu Açılışı

Microsoft, bu çok özel Xbox Series X buzdolabı için çekiliş başlattı. Çekilişe 4 Kasım 2020 tarihine kadar katılabilirsiniz elinizi çabuk tutun!
Çekilişe katılmak için Xbox resmi Twitter hesabını takip etmek ve ilgili paylaşımı #XSXFridgeSweeps etiketi ile Retweet etmek yeterli. Twitter hesabınızın gizli olmaması, 18 yaşından büyük olmanız ve Retweet’inizin saldırgan, ırkçı, siyasi mesaj içermemesi de aranan şartlar arasında. Tüm kurallara buradan ulaşabilirsiniz. Bol şans…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PlayStation Plus Collection’da Yer Alacak Tüm Oyunlar!

LoL 10.22 Yama Notları Özeti | Yeni Şampiyon Seraphine!