in , ,

Xbox Series X ve S Türkiye Fiyatları Siteden Kaldırıldı!

Xbox Series X ve S fiyatları, konsolların Türkiye için kendi resmi sayfalarından kaldırıldı. Microsoft’un Xbox markasına ait yeni nesil oyuncu konsolları Xbox Series S ve X olacak. Konsolların Türkiye ön sipariş tarihi ve fiyatları belli olmuştu. Bu fiyatlar siteden kaldırıldı. Detaylar haberimizde.

xbox series x ve s fiyatları

Geçtiğimiz günlerde Türkiye için ön sipariş ve fiyatları belli olan Xbox Series X ve Xbox Series S konsollarının fiyatları resmi siteden kaldırıldı. Bu fiyat kaldırılışının nedeni henüz bilinmiyor. Kullanıcılar 16 Eylül 2020 Türkiye Saati ile 23.00’da düzenlenecek PlayStation 5 etkinliğinde PlayStation 5’in fiyatının açıklanmasını bekliyor. Bu fiyat açıklamasından sonra Microsoft’un yeni bir hamle yapıp fiyatlarda değişime gitme ihtimali mevcut olabilir veya Türkiye özelinde bir plan değişikliği mevcut olabilir.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ASUS, AMD EPYC 7002 serisi işlemciler için sunucu ve sunucu anakartlarını duyurdu!

Yeni nesil konsollardan Xbox Series X oldukça güçlü özellikleri ile 4K 60/120 FPS’ye kadar oyun deneyimi yaşatmayı hedefleyecek. Xbox Series S ise daha güçsüz ve alt model olarak bizleri karşılayacak. Buna rağmen 2K 120 FPS’ye kadar oyun deneyimi yaşatmayı hedefleyecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Xbox Series X Tasarımında Buzdolabınız Olsun İster Misiniz?

Xbox Series X ve S, 22 Eylül 2020‘de ön siparişe açılacak ve 10 Kasım 2020‘de çıkışlarını gerçekleştirecek. Fiyatlar konusunda şu anlık en son durum Xbox Series X için 499 dolar; Xbox Series S için 299 Dolar şeklinde. Bakalım siteden kaldırma işleminden sonra Türkiye için güncelleme nasıl olacak?

Siz konsolların fiyatları hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce fiyatlar artacak mı yoksa azalacak mı ya da aynı mı kalacak? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LoL 10.19 Yama Notları Özeti | Yaklaşan Dünya Şampiyonası ve Samira!

rocket league 23 eylül

Rocket League 23 Eylül İtibariyle Ücretsiz Olacak!