in , ,

Xbox Series X ve Xbox Series S Türkiye Fiyatları Belli Oldu!

 Xbox Series X ve Xbox Series S konsollarının Türkiye için ön sipariş fiyaltarı Xbox’ın resmi konsol sayfalarında yayınlandı. Microsoft’un Xbox markasına ait yeni nesil oyun konsollarının ülkemizde de dünya ile eş zamanlı olarak 22 Eylül 2020’de ön siparişe açılacağı belirtildi. Detaylar haberimizde.

Xbox Series X ve Xbox Series S

Microsoft’un Xbox markasına ait yeni nesil oyun konsolları Xbox Series X ve Xbox Series S’in resmi fiyatı duyurulmuştu. Büyük merakla beklenen Türkiye satış fiyatı belli oldu. Konsolların resmi Xbox sayfalarında 22 Eylül 2020 tarihi için ön sipariş fiyatları belirlendi. Sitemizde konsollar için fiyat tahmini yapılmıştı. Sonuç beklenilenden biraz daha iyi çıktı diyebiliriz. İlgili haberlerimize Series X için buraya; Series S için buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Phil Spencer Xbox Series S Konsolunun Series X'e Göre Daha Fazla Satacağını Düşünüyor!

Yeni nesil konsollar arasından en güçlüsü olacak olan ve 4K 60/120 FPS oyunculuk için tasarlanmış oldukça güçlü olan Xbox Series X‘in Türkiye ön sipariş fiyatı 7.499 TL olarak belirlendi.

Xbox Series X’e göre daha güçsüz ve alt model olarak karşımıza çıkan Xbox Series S olmuştu. Xbox Series S 2K 120 FPS‘ye kadar çözünürlük ve kare hızı desteği sunacak. 299 dolarlık cazip fiyatıyla gündeme oturan Xbox Series S’in Türkiye ön sipariş fiyatı ise 4.599 TL olarak belirlendi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Hello Neighbor 2, Xbox Series X ve Pc İçin Duyuruldu!

Xbox Series X ve Xbox Series S, 22 Eylül 2020’de tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de ön siparişe açılacak. Ön sipariş sürecinde herhangi bir kampanya olup olmayacağı henüz bilinmiyor. Siz konsollar hakkında neler düşünüyorsunuz? İki konsoldan herhangi birini almayı düşünüyor musunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. Xbox Series X’in resmi sayfasına buraya; Xbox Series S’in resmi sayfasına ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PC Oyunlarını Klonlayan Mobil Oyunlar!

Eylül Ayı Boyunca Sürecek Olan Free Fire x La Casa de Papel Etkinliği Bugün Başlıyor!