in , ,

Xbox Series X’in Yeni Korku Oyunu The Medium Duyuruldu!

Daha önce Ağustos ayında çıkışını yapan Blair Witch korku yapımı ile tanıdığımız Bloober Team tarafından geliştirilen ve sadece PC ve Xbox Series X için çıkışını yapmaya hazırlanan yeni korku oyunu The Medium, bugün düzenlenen  Inside Xbox etkinliğinde duyuruldu. Detaylar haberimizde.

Daha önce Observer, Layers of Fear ve en son olarak Blair Witch korku türü yapımlardan tanıdığımız Bloober Team, The Medium isimli Microsoft Exclusive bir oyun geliştiriyor. Oyunda Marianne isimli bir medyum karakter ile oynayacağız. bir çocuk cinayetinin gerçekleştiği bir terk edilmiş otele doğru karanlık, psikolojik korku ve gerilimin bol olduğu bir maceraya tanık olacağımız The Medium’un müzikleri de Silent Hill’den tanıdığımız Akira Yamaoka ve Arkadiusz Reikowski tarafından bestelenecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Assassin's Creed Valhalla'dan 4K ve Türkçe Alt Yazılı Hikaye Fragmanı!

The Medium’un Xbox Series X’in çıkışından kısa bir süre sonra çıkış yapması bekleniyor. Tekrar belirtmekte fayda var ki The Medium, sadece Microsoft Windows ve Xbox Series X platformlarına çıkışını yapacak. Bloober Team’in Sony ile bir anlaşması bulunmuyor ancak ileride PlayStation 5 için çıkış yapıp yapmayacağı bilinmiyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Keanu Reeves, Marvel Sinematik Evreninde yer Alabilir mi?

İşte korku ve gerilim dolu The Medium fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dirt 5 Resmen Duyuruldu!

Madden NFL 21 Oynanış Videosu Yayınlandı!