in , ,

Xiaomi, Black Shark 2 Modelini Farklı Bir Kutu İçeriğiyle Türkiye’de Satışa Sunabilir!

Xiaomi, Black Shark 2 Modelini Farklı Bir Kutu İçeriğiyle Türkiye'de Satışa Sunabilir!

Geçtiğimiz yıl Xiaomi, Black Shark modelini duyurarak oyuncu konseptini telefonlara taşımıştı. Avrupa’da iyi bir satış grafiği yakalayan Black Shark, maalesef ülkemizde iyi bir satış grafiği yakalayamamıştı. Bu yüzden ilk model ülkemizde satıştan çekilmişti. Xiaomi bunu ülkemizde olmaması sebebiyle iyi bir reklam çalışması gösterememesine bağlıyor.

Xiaomi, Black Shark 2 Modelini Farklı Bir Kutu İçeriğiyle Türkiye'de Satışa Sunabilir!
Xiaomi, Black Shark 2

Geçtiğimiz 18 Mart tarihinde Çin’de düzenlenen lansmanda Xiaomi, Black Shark 2’yi resmen tanıtmıştı. Aynı zamanda hemen arkasından 23 Mart tarihinde Türkiye’de lansman gerçekleştiren Xiaomi, bu lansmanda Mi 9‘u tanıtarak Black Shark 2‘yi es geçmişti.

Bir önceki modelin kutu içeriğinde bir game pad çıkarken Black Shark 2’nin kutu içeriğinde game pad bulunmaması tepki çekmişti. Aynı zamanda 6 – 8 GB RAM olan versiyonlarında kulaklık bulunmazken 12 GB ram olan sürümünde bulunması da cabasıydı.

Xiaomi, Türkiye pazarına giriş yapmasıyla birlikte Black Shark 2’yi 2019’un 3. çeyreğinde ülkemizde kutu içeriğini değiştirerek piyasaya sürmek istiyor. Bu sebeple şu sıralar, Black Shark 2 modeliyle ilgili herhangi bir açıklama yapılmış değil.

ne düşünüyorsun?

1 puan
Upvote Downvote

Yazar: Ümit Dinçer

Merhaba, bilgisayar ile tanışmam 2003 yılına dayanıyor. Teknoloji ve oyun tutkunuyum, kendimi kısaca özetleyecek olursam. 2011 Yılı itibariyle başlayan forum hayatım boyunca, pek çok sitede aktif olarak görev aldım. Bu süreç içerisinde bir çok Türkçe Yama Projesine destek verdim.
Aynı zamanda Animus Projesi Çeviri Ekibinde İçerik Yöneticisi olarak görev almaktayım.

Serinin En İddialı Bilgisayarı Excalibur G900 Satışa Çıktı!

Avengers: Endgame Nasıldı? | Avengers: Endgame İnceleme (Spoilersız)