in , ,

Xiaomi Fiyatı İle Piyasayı Altüst Edecek 10000 mAh’lik Black Shark Powerbank’ini Tanıttı!

Xiaomi, özellikle mobil oyuncuları mutlu edecek powerbank’ini tanıttı. 18W hızlı şarj desteği sunan powerbank, gerek fiyatıyla gerek de tasarımıyla beğenilerin odağı oldu.

Son yıllarda akıllı telefonlar başta olmak üzere onlarca sektörde yer alan ve pek çoğunda da “Fiyat/Performans Kralı” sıfatı almış olan Xiaomi, bu ürünü ile de fiyat/performans oranı yüksek, alıcı dostu fiyat politikasına devam ediyor. Oyuncular için çıkardığı Black Shark serisinde şu ana kadar sadece oyuncu telefonları ve onlara ait birkaç aksesuarı görmüştük. Oyun ve oyuncu odaklı Black Shark markasına daha fazla ürün eklemek isteyen şirket, özellikle mobil oyun tutkunlarını mutlu edecek bir powerbank tanıttı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yeni Batman Oyunu Sızdırıldı

10000 mAh kapasitesine sahip powerbank, şirketin son çıkardığı oyuncu telefonu Black Shark 2 Pro’yu 30 dakikada %47 şarj edebiliyor. 18W hızlı şarj desteği sunan powerbank, metal ve kauçuktan üretilmiş şık tasarımıyla beraber, orta kısımda yer alan yeşil renkli LED şeritlerle de pil durumunu anlık olarak görmenize olanak tanıyor. Bunların dışında şirketin oyuncu telefonlarında yer alan tasarım çizgilerini devam ettirdiğini söyleyebiliriz.

Ayrıca Powerbank, içerisinde bulunan dahili güvenlik özellikleri sayesinde de aşırı ısınma, elektrik dalgalanması gibi durumlara karşı telefona ekstra koruma sağlıyor. Powerbank’te bir USB-C bağlantı noktası bulunurken, iki adet de USB-A bağlantı noktasına yer veriliyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dünyanın İlk Dokunmatik Ekrana Sahip Mezar Taşı

Xiaomi’nin Black Shark Powerbank’i Yalnızca Telefonlar İçin Değil!

Cihazın üzerinde yer alan bir tuş yardımıyla powerbank’in güç çıkışının akımını düşürerek akıllı bileklik, gamepad gibi ürünlere de sağlıklı bir şarj imkanı yaratmış oluyor.

Tüm bu özelliklerine rağmen Black Shark 10000 mAh Powerbank yalnızca 16 dolar fiyat etiketiyle piyasada oldukça iddialı bir konumda yer alacağa benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eFootball Pro Evolution Soccer 2020’nin Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Gears 5’in Sistem Gereksinimleri Belli Oldu!