in ,

XPG Dünyanın ilk 4D Gaming Faresini IFA 2019’da Tanıtacak

Yenilikçi ürünleriyle IFA 2019’a çıkarma yapmaya hazırlanan marka farklı tasarıma sahip Mera Edition ürünleriyle oyuncu ekipmanları konusunda ilke imza atıyor.

https://oagtr.com/anasayfa/xpg-dunyanin-ilk…2019da-tanitacak/

XPG’den Yeni Ürünler

Oyuncular, espor profesyonelleri ve teknoloji meraklılar için yüksek performanslı oyuncu ekipmanları üreten XPG yeni ürünlerini tanıtıyor.

Markanın oyuncuların beğenisine sunacağı ürünler arasında dünyanın ilk 4D oyuncu faresi, Mera Edition oyuncu ekipmanları ve yeni PCIe Gen4x4 arabirimini kullanan GAMMIX S50 SSD bulunuyor.

XPG Headshot Gaming Mouse ile 4D Devrimi Yakalayın

Oyuncu faresini yenilikçi ve devrimsel bir yaklaşımla ele almayı hedefleyen markanın bu doğrultuda geliştirdiği ilk ürünü XPG HEADSHOT. AI ve 4-Boyutlu baskı teknolojilerinden faydalanarak üretilen HEADSHOT, dünyanın en iyi gaming mouse’unu yaratmak için ultra hafif bir gövde formu içinde kafesi andıran çok yönlü bir yapı oluşturmuş.Tasarımında yapay zekâdan destek alınan oyuncu faresini tutuş, el büyüklüğü, yüzey malzemesi ve logo gibi özellikleri değiştirerek kişiselleştirmek mümkün.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Amazon'un Oyunu New World PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

XPG Mera Edition ile Oyuncu Ekipmanlarını Yeniden Tasarlıyor

XPG IFA 2019’da aynı zamanda, piyasadaki oyuncu donanımlarına hâkim olan aşırı maskülen tasarım anlayışına meydan okumaya da hazırlanıyor. XPG yeni marka imajı çerçevesinde sıcak ve gösterişli renkler kullandığı yeni oyuncu ekipmanı ailesini fuarda ziyaretçilere gösterecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  E3 2019: UploadVR Konferansında Tanıtılan Tüm Oyunlar!

Yeni Mera Edition ailesindeki kulaklık, fare, klavye, mousepad ve kasa gibi bileşenler sektöre hâkim olan koyu renkli ve köşeli tasarımlara zıt bir görünümde olacak. XPG böylece oyuncuların homojen bir kitle olmadığını vurgulayarak sektördeki kalıpları yıkmayı amaçlıyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alto, Epic Store’a Geliyor!

Netflix RTÜK’e Başvuru Yapmadı Açıklaması! Türkiye’den Çekiliyor mu?