in ,

XPG RGB Aydınlatmalı Yeni SSD Modeli SPECTRIX S40G’yi Tanıttı

XPG RGB aydınlatmalı yeni SSD modeli SPECTRIX S40G'yi tanıttı.

ADATA Technology, yeni XPG SPECTRIX S40G RGB SSD modelini oyunseverlerin beğenisine sundu.

ADATA’nın duyurusunu yaptığı yeni SSD modeli saniyede 3500MB okuma, 3000MB yazma değeriyle ve RGB aydınlatmasıyla dikkat çekiyor.

S40G, daima yüksek performans vermesini sağlayan teknolojileri ve kişiselleştirilebilir RGB aydınlatmasıyla yüksek performansı ve göz alıcı görünümü bir arada isteyen kullanıcıların tercihi olacak.

XPG RGB aydınlatmalı yeni SSD modeli SPECTRIX S40G'yi tanıttı.

XPG RGB aydınlatmalı yeni SSD modeli SPECTRIX

Kullanıcılar SSD üzerindeki aydınlatma efektini ve aydınlatmanın düzeyini XPG RGB kontrol yazılımı ile kolayca değiştirme imkânına sahipler.

Her bir bileşeni son derece sıkı kontrollerden geçerek üretim bandına girdi aynı zamanda 5 yıllık garantiyle birlikte geliyor.

256GB, 512GB ve 1TB olarak üç farklı kapasite seçeneği sunan ürünün TBW değeri ise sırasıyla 160TB, 320TB ve 640TB olarak göze çarpıyor. XPG S40G SSD ürününün fiyatı önümüzdeki günlerde açıklanacak.

ne düşünüyorsun?

Yazar: Ümit Dinçer

Merhaba, bilgisayar ile tanışmam 2003 yılına dayanıyor. Teknoloji ve oyun tutkunuyum, kendimi kısaca özetleyecek olursam. 2011 Yılı itibariyle başlayan forum hayatım boyunca, pek çok sitede aktif olarak görev aldım. Bu süreç içerisinde bir çok Türkçe Yama Projesine destek verdim.
Aynı zamanda Animus Projesi Çeviri Ekibinde İçerik Yöneticisi olarak görev almaktayım.

ASUS, AMD X570 serisi yeni anakartlarını duyurdu

ASUS, AMD X570 Serisi Yeni Anakartlarını Duyurdu

Kulakların Pasını Silen 10 Aşırı Kaliteli Oyun Şarkısı #4