in , ,

Yakuza Kiwami 2 Xbox Game Pass’e Gelecek!

Japonya merkezli video oyun geliştirici ve yayıncı şirketi SEGA ve alt kuruluşu RGG Studio tarafından geliştirilen ve yayıncılığı üstlenilen Yakuza Kiwami 2‘nin Xbox One için çıkış yapacağı açıklandı ve PC sürümü için de Microsoft Store’a geleceği belirtildi. Yakuza Kiwami 2 Xbox Game Pass’e gelecek! Detaylar haberimizde.

Uzun süre PlayStation Exclusive olarak kalan Yakuza Kiwami 2, Steam’e de PlayStation sonrası çıkışını yapmıştı. RGG Studio ve SEGA’nın aldığı karara göre oyun Xbox ve Microsoft ekosistemine de çıkıyor. Oyun Microsoft Store‘a da koyulacak ve Windows 10 ile Xbox One için satın alınabilecek. Ayrıca Game Pass adı verilen abonelik temelli kütüphane servisine de eklenecek.

SEGA ve RGG Studio, bu haberi resmi Twitter hesaplarından paylaştı. Oyunun hikayesine bağlı bir cümle de yazıldı. ”Sadece tek bir ejder olabilir” cümlesi ile başlayan gönderinin devamında Microsoft ekosistemindeki platformlar ve oyunun platformlara geleceği çıkış tarihi verildi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dying Light 2 Türkçe Olarak Gelebilir!

Yakuza Kiwami 2’de ana karakterimiz Kazuma Kiryu ile maceramıza devam ediyoruz. Tojo Klanı‘nın beşinci başkanı Yukio Terada‘nın öldürülmesinin ardından ortaya çıkan savaşın ortasında kalan Kiryu, aksiyon dolu macerasına kaldığı yerden devam etmek zorunda kalıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Kingdom Hearts III Dünya Çapında Erişime Açıldı!

Yakuza Kiwami 2, 30 Temmuz 2020‘de Xbox One, Windows 10 ve Xbox Game Pass için çıkışını yapacak. Siz Yakuza Kiwami 2 hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Microsoft Flight Simulator PC’nin Çıkış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı!

Ghost of Tsushima’nın İnceleme Puanları Yayınlandı!