in , ,

Yakuza: Like A Dragon, Xbox One ve Series X’te!

Hem de oynanışı değiştirilmiş haliyle.

Microsoft’un Perşembe günkü Xbox Series X oyun etkinliği sırasında yaptığı açıklamada, Sega’nın en yeni Yakuza franchise oyunu Yakuza: Like a Dragon, Xbox Series X için lansman başlığıyla piyasaya sürülecek. Oyun Xbox One’da da yayınlanacak. Yakuza: PlayStation 4 için Ocak ayında Japonya’da yayınlandı. Yeni oyun için kesin bir çıkış tarihi açıklanmadı.

Yakuza: Like a Dragon, Ichiban Kasuga’nın ardından Japonya’da oynanan bir rol yapma oyunu. Savaş sistemi yeni oyun için yenilendi; artık karakterler gerçek zamanlı olarak kavga etmeyecekler, karakterler dört karakter arasında sıra tabanlı savaşa katılacaklar.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  State of Decay 3, Xbox Series X Ve Pc İçin Duyuruldu!

Microsoft, Yakuza: Like a Dragon, Xbox X Serisi Smart Delivery özelliğini destekleyeceğini söyledi; Xbox One için oyunu satın alan oyuncular, lansman tarihinden sonra oyunu yeni konsolda oynayabilecek. Oyuncular iki konsol arasında çapraz kaydetme işlevini de kullanabilecekler.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Bilim Kurgu Aksiyon RPG Oyunu The Ascent Duyuruldu!

Xbox Series X’in tatil 2020 sezonunda başlaması bekleniyor. Microsoft, her ay yapacağı güncelleştirmeleri konsolun başlangıcında yayınlamayı planlıyor. Mayıs ayının başlarında Xbox başkanı Phil Spencer, CNBC’ye, koronavirüs pandemisine rağmen konsolun orijinal sürüm penceresi için programda olduğunu söyledi. Spencer, “daha ​​büyük bilinmeyen” in oyun üretiminin etkilenip etkilenmeyeceğini söyledi.

Oyunun Inside Xbox etkinliğinde yayınlanan videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scorn Xbox Series X’te!

Yeni Macera ve Bulmaca Oyunu Call of The Sea Duyuruldu!