in , ,

Yeni Batman Oyunu Hakkında Bir Görsel Paylaşıldı!

Bu görsel ne ifade ediyor?

 

Warner Bros şirketinin video oyun kolu olan WB Games tarafından geliştirilecek olan yeni Batman oyunu hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Geliştirici şirket WB Games, Twitter sayfasından yeni Batman oyunu hakkında yeni bir görsel paylaştı. Detaylar haberimizde.

Önceden Rocksteady tarafından geliştirilen Batman Arkham serisinin, Batman Arkham Origins‘i tek başına geliştiren ekip WB Games, yeni planlanan Batman oyunun geliştirecek. Oyun hakkında yavaş yavaş yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. WB Games’in Twitter sayfasından paylaştığı bu sembol içeren görsel, oldukça ilgi çekti. Yeni Batman oyununda Court of Owls yani Baykuşlar Mahkemesi‘nin önemli bir rolü olacağı biliniyor. Bunların dışında oyunun adının Batman: Arkham Legacy olup Batman ailesinin derinlerine inileceği düşüncesi de mevcut. Tabii ki de bunların hiçbirisi kesin değil. Yayınlanan yeni görsel de oyuncular tarafından çözülmeye çalışılıyor ancak resmi bir açıklama henüz mevcut değil.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  FIFA 21'in Yeni Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

 

Yayınlanan görsel hakkında herhangi bir açıklama mevcut değil ancak WB Games’in daha önceden yeni Batman için yayınladığı, farklı sembollerin gösterildiği teaser videosundaki semboller bu logoyu oluşturmuş gibi görünüyor. Eski paylaşımda da ”Şovalyeyi yakalayın.” şeklinde bir açıklama yapılmıştı. Semboller ve logo Baykuşlar Mahkemesi’ni anlatıyor diyenlerin sayısı oldukça fazla. Açıklamadan anlayabileceğimiz gibi yeni oyunda herkes Batman’in peşine düşecek. Yeni gelişmeleri sabırsızlıkla bekliyoruz. İşte tüm sembollerin bulunduğu o eski paylaşım:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2019 Yılının En Çok Satan PlayStation Store Oyunları Açıklandı!

Call of Duty Modern Warfare’e 3v3 Gunfight Modu Eklenecek!