in ,

Yeni Batman Oyunu Sızdırıldı

Konu Batman olunca içim bir kıpır kıpır oluyor ne yalan söyleyeyim. Yeni oyunumuz işten çıkmayı planlayan bir WB Games Montreal çalışanı tarafından Reddit’te sızdırıldı (Yeni oyun hakkında birçok şey sızdırmış). Oyun resmi olarak 8 Mart 2017’de açıklanacak. Yani bilgilerin doğruluğu kesin değil. Fakat bilginin geldiği yeri göz önüne alarak konuşursak doğruluk payı oldukça yüksek.

Sızdırılan bilgilere gelirsek:
* Oyunun 2014’den beri geliştirildiği söyleniyor ve Arkham Originis’ten 3 yıl sonrasını konu alacağı söylendi.
* Oynanabilir karakterler olarak sadece Batman değil bunun yanında Robin’de bulunuyor (Robin rolünde olan  karakter ise Dick Grayson).
* Gotham’ın yeni, keşfedilmemiş lokasyonları tanıtılacağı iddia ediliyor. Göreceğimiz olan yeni lokasyon bir kıyı bölgesi ve oldukça büyük olacağı söyleniyor.
* Harita içerisinde Batcave ve Wayne Manor arasında bir ışınlanma imkanımız olacak.
* Batmobile tabiki oyun içerisinde mevcut. Batmobile’in silahlarına ve yapacağımız kovalama sahnelerine biraz daha odaklanıldığı söylendi.
* Dövüş sistemi geliştirilmiş ve derinleştirilmiş. Yine eski oyundaki gibi ritim tabanlı bir sistem mevcut. Yani doğru zamanda doğru tuşa basmamız gerekiyor fakat dövüş sırasında yapacağımız korunma, savuşturma veya saldırı yöntemleri eski oyuna göre biraz daha karmaşık olacağı söyleniyor. Boss savaşları yine mevcut.
* Batman: Arkham Insurgency’de bu sefer ana kötümüz Joker olmayacak. Maxie Zeus, Dollmaker, Killer Moth, Anarky, Two-Face, Blockbuster, Ventriloquist, Cornelius Stirk, Tweedledee and Tweedledum, Dusan al Ghul, Mad Monk, Dala, Riddler gibi sağlam düşmanlar yer alacak.
* Ana kötü karakterimiz Owlman olarak biliniyor. Bunun yanında Court of Owls ve Talon da alt kategori kötü karakterlerimiz arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sanctum 2

Uzay İle İlgili En iyi 15 Masaüstü Duvar Kağıdı