in , ,

Yeni Bilim Kurgu Aksiyon Oyunu Returnal PS5 İçin Duyuruldu!

11 Haziran 2020 Türkiye saati ile 23.00’da gerçekleştirilen PlayStation 5 The Future of Gaming etkinliğinde, yeni IP ve bilim kurgu aksiyon türünde bir oyun olarak karşımıza çıkan Returnal PlayStation 5 için duyuruldu. Detaylar haberimizde.

Daha önce Resogun yapımı ile karşımıza çıkmış Finlandiya’lı video oyun geliştirici şirketi Housemarque tarafından geliştirilecek Returnal, PlayStation 5 için özel olarak düzenlenen The Future of Gaming etkinliğinde herhangi bir seriye bağlı olmadan ilk defa gösterilen ve tanıtılan yeni bir IP olarak karşımıza çıktı. Oyun genel olarak üçüncü şahıs bakış açısı ile oynanan, bilim kurgu, aksiyon ve korku/gerilim öğelerini içinde barındıran ve Roguelike dediğimiz türde özgün bir yapım diyebiliriz. Oyunla alakalı hikaye detaylarını tam olarak bilmiyoruz ancak bir uzay yolculuğunda kaza yapan ve dünya dışı varlıklarla mücadele etmek zorunda kalan kadın bir astronotun macerasına tanık oluyoruz. Oyun sunduğu atmosfer ve aksiyon görselliği ile PlayStation 5’in gücünden oldukça yararlanacak gibi duruyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  FIFA 18 İçin İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Returnal için henüz bir çıkış tarihi belli değil. İlerleyen zamanlarda oyunla alakalı birçok bilgi gelecektir ancak oyunun henüz geliştirme aşamasında olduğunu çıkış tarihinin gelmemiş olmasıyla bağlantılı olarak söylemek mümkün.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PlayStation Plus Eylül 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Siz Returnal’ı nasıl buldunuz? Oyun ilginizi çekti mi? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtip bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilim Kurgu Temalı Pragmata PlayStation 5 Etkinliğinde Duyuruldu!

PlayStation 5 The Future of Gaming Etkinliğinde Konsolun Tasarımı Gösterildi!