in ,

Yeni Bir Assassin’s Creed Oyunu, Far Cry 5 ve The Crew 2 Duyuruldu!

Ortaya atılan birçok söylenti ve sızıntılardan sonra Ubisoft, 31 Mart 2018’e kadar sürecek olan yeni mali yıl boyunca yeni bir Assassin’s Creed‘in çıkacağını doğruladı.

Bu haber, ilk olarak Ubisoft’un finansal raporları içinde yer alıyordu. Daha sonra şirket Twitter’da oyunun logosu bulunan ve altında “Yeni bir dönem başladı!” yazılı bir gif ile oyunun çıkacağını kesin olarak doğrulamış oldu.

Ayrıca Ubisoft, Assassin’s Creed dışında 3 adet daha AAA (büyük bütçeli) oyun geliştireceğini de duyurdu. Bu oyunlardan ikisi Far Cry 5 ve The Crew 2.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yeni Halo Oyunu Yeni Xbox ile Beraber Gelecek!

Ubisoft, Far Cry 5‘i de resmi olarak duyurdu. Far Cry ve diğer açıklanan oyunlar için henüz bir bilgi verilmedi. Ubisoft “çok yakında” oyun hakkında daha fazla bilgi edineceğimizi söyledi ve bu da oyuncular arasında E3‘de tanıtılacak söylentilerini başlattı.

The Crew 2‘de duyurulan ve oyuncular arasında büyük bir heyecana yol açan yapımlar arasında. Ubisoft, 2014 yılında ilk kez görücüye çıkan açık dünya tabanlı yarış oyunu olan The Crew’den sonra ikinci oyun ile tekrar oyuncuları mutlu etme peşinde.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Blizzard Entertainment, Büyük Kış İndirimleri Başlıyor

The Crew 2 hakkında da henüz bir bilgi paylaşılmadı. Ancak Twitter sayfasında “Yolun ötesinde” başlıklı bir tweet ile oyunun logosunu bizlere gösterdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dota 2 | 7.06 Güncelleme Analizi (Türkçe)

Dota 2 | 16 Mayıs 2017 Güncelleme Notları