in , ,

Yeni Bir EA Originals Oyunu: Sea of Solitude

A Way Out serisinin başarısından sonra, yeni bir oyun üzerinde çalışan EA Originals, oyunun ismini duyurdu ve hakkında bazı bilgiler verdi. EA Originals’ı tam olarak bilmeyenler için açıklamak gerekirse EA Originals, EA’nın bütün bağımsız oyun yapımcılarını bir araya topladığı ve oyun geliştirdiği bir oluşum. Farklı bağımsız yapımcılar oyun geliştirip EA’ye sunuyor ve eğer oyun beğenilirse satışa sunuluyor. Originals sayesinde bağımsız oyun yapımcıları kendilerini daha rahat oyunculara gösterebiliyor. A Way Out’un büyük başarısından sonra, EA Originals’ın yeni projesi Sea of Solitude.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Fifa 19'un Fragmanı Yayınlandı
NEDİR BU SEA OF SOLITUDE

Berlin merkezli bağımsız oyun geliştirici şirketi Jo-Mei Games tarafından EA Originals ile kendine yer bulmayı başaran Sea of Solitude, yalnızlıktan korkunç bir canavara dönüşen Kay adında bir genç kadının hikayesini bizlere sunuyor. Oyunda genel olarak yalnızlıktan canavara dönüşen karakterimiz, onun gibi yalnızlıktan canavara dönüşen başka kişileri bulup yalnızlıktan kurtulmaya çalışacak. ”İnsanlar yalnız kaldıklarında bir canavara dönüşebilirler.” temasıyla oluşturulan oyun hakkında verilen bilgiler bu kadar. Oyunun birde fragman videosu var onu da yazının sonunda sizlere sunacağım.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Game of Thrones 8. Sezon 2. Bölüm sızdırıldı!

Bakalım EA, A Way Out’ un başarısı sonrası, Sea of Solitude ile birlikte Originals’ın gücünü bizlere gösterebilecek mi? İnsanların duygularına ulaşıp, onlara güzel bir şey sunmak isteyen yapımcılar bakalım bunu başarabilecek mi?

Siz oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? EA Originals sizce başarılı bir oluşum mu? Değerli görüşlerinizi fragmanı izledikten sonra yorumlarda belirtebilirsiniz. Kendinize iyi bakın. Buyursunlar:

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anthem’den İki Yeni Fragman!

THE DIVISION 2’DEN OYNANIŞ VİDEOSU GELDİ!