in ,

Yeni Çaylak, Caps’in Yerini Doldurabildi Mi?

Fnatic‘in Caps gittikten sonra yeni bir orta koridor arayışı sonucunda bulduğu Slovak asıllı Tim “Tim “Nemesis” Lipovšek” Lipovšek Fnatic‘te iyi bir istatistik yakaladı!

Geçen sene yürekleri ağıza getiren bir performans sergileyerek Worlds 2018‘de Invictus Gaming ile finale kalan Fnatic, Invictus Gaming’e 3-0 kaybederek Words 2018 şampiyonluğundan oldu. Bu sene yaptıkları orta koridor değişikliği ile bir şeyleri değiştirebilecekler mi?

Fnatic yaptığı 18 lig maçında 11 galibiyet ile orta sıra bir performans gösterse de bu galibiyetlerin 8’inin art arda olması ve 8 maçlık bir yenilmezlik serilerinin devam etmesi PlayOff‘lar için tehlikeli bir rakip olduklarını gösteriyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Bir Sonraki Steam İndirimleri Tarihi Sızdırıldı!

Nemesis Kimdir?

Nemesis, 19 yaşında Slovak asıllı genç bir orta koridor oyuncusu daha önce VAPE NAYS ve MAD Lions takımlarında bulunmuştur. MAD Lions’ta Iberian Cup 2018’de Kassadin ile 12/1/7 istatistiği Avrupa’daki takımların dikkati çekti. Kış mevsimi öncesinde Caps‘in, Fnatic’in ezeli rakiplerinden olan G2‘ya gitmesiyle Nemesis, Fnatic‘e transfer oldu.

Nemesis ligin başından beri Fnatic‘te Caps‘i yakalayan bir performans sergiliyor. Taraftarlar tarafından takım oyunu konusunda Caps‘in daha iyi olduğu söylense de bireysel oyunda Nemesis ile Caps arasında anlaşmazlık yaşanıyor. Caps‘in, Nemesis‘ten 2 sene kadar daha tecrübeli olması çoğu kesim tarafından Nemesis‘in Caps‘ten daha iyi olamayacağını savunuluyor. Fakat aralarında 2 yıl kadar tecrübe farkı bulunan bu iki genç orta koridor oyuncusu, gelecekte dünyanın en iyisi olabilecek mi?

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Hunt: Showdown'a Türkçe Dil Desteği Gelecek!

Nemesis Fnatic Performansı:

Caps G2 Performansı:

Tabloda Kullanılan Birimler:

G (game): Oynadığı Oyun Sayısı
W: Kazandığı Oyun Sayısı
L: Kaybettiği Oyun Sayısı
WR: Kazanma/Kaybetme oranı
K: Ortalama Aldığı Skorlar
D: Ortalama Ölüş Sayısı
A: Ortalama Asist Sayısı
KDA: (Skor+Asist) / Ölüş sayısı
CS: Maç Başına Ortalama Aldığı Minyon Sayısı
CSP0M: Dakika Başına Aldığı Ortalama Minyon Sayısı
G (gold): Maç Başına Kazandığı Ortalama Altın Miktarı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LoL VFŞL Kış Mevsimi Finalleri Detayları

Dark Passage’nin Genç Yıldızı Avrupa’da Neler Yapıyor?