in , ,

Yeni Co-op Shooter Oyunu Second Extinction Duyuruldu!

Systemic Reaction tarafından geliştirilen üç oyunculu Online yeni Co-op shooter oyunu Second Extinction, bugün gerçekleştirilen Inside Xbox etkinliğinde oynanış görüntüleri içeren bir duyuru fragmanı ile tanıtıldı. Detaylar haberimizde.

Second Extinction oyununda, dünya mutasyona uğramış dinozorlar tarafından işgal edilip yıkıma uğruyor ve felaketzedeler uzaya kaçıyor.  Üç kişiden oluşan özel operasyon timimizle beraber bu dinozor tehlikesini yok etmek için bol aksiyonlu bir online maceraya dalıyoruz. Farklı dinozor çeşitleri barındıran oyunda, düşmanlarımızın farklı çeşitleri ile sıkıntılı dakikalar yaşayacağız. Zorlu savaşlar bizleri bekliyor olacak. Bu zorlu savaşlarda yeni beceriler kazanıp, silah setleri ve ekipman kombinasyonlarıyla düşmanımızı alt edeceğiz. Bu savaşı kazanıp dünyayı geri almaya çalışacağız.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  İDDİA: Bloodborne PC'ye Gelecek!

Oyun Xbox için Smart Delivery özelliğini de destekleyecek. Oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmadı ancak oyunun PC kapalı betası bu yaz düzenlenecek. Kapalı betaya kayıt yaptırmak için buraya tıklayabilirsiniz. İşte oyunun Inside Xbox etkinliğinde gösterilen oynanış içeren duyuru fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzay Savaşı Temalı Aksiyon ve Macera Oyunu Chorus Duyuruldu!

Bilim Kurgu Aksiyon RPG Oyunu The Ascent Duyuruldu!