in ,

Yeni CS:GO Takımı Extremum Duyuruldu!

Yeni bir CS:GO kulübü olan Extremum takımı duyuruldu. Yeni tarzları ve hedefleri doğrultusunda ilerleyen takımın kadrosunda galibiyet ve başarıları ile ünlenmiş oyuncular da yer alıyor. Önümüzdeki sezon iddialı olan takım hakkında detayları yazımızın devamından öğrenebilirsiniz.

Extremum takımın kadrosunu yönlendirecek olan antrenör, Quantum Bellator Fire takımının eski oyuncusu olan Dmitry “iksou” Mikhaylichenko. Boston açık elemelerinde takımı 5-8. sıralamasına girerek efsane statüsü verilmişti. Daha sonra 2018 FACEIT’te gerçekleştirilen turnuvada, takımın ismi Winstrike olarak değiştirildi ve aynı oyuncu kadrosu ile Major London’da 15-16. oldu. Ayrıca Dmitry, Natus Vincere takımında oynayan Kirill “Boombİ4” Mikhailov’un yeteneğini fark eden ve geliştirmeye yardımcı olan adam olarak da biliniyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ABZU ve The End is Nigh Epic Games'te Ücretsiz Oldu!

Kadroda eski Quantum Bellator Fire ve Winstrike oyuncusu olan bilindik isimlerde bulunuyor. Bu isimler 24 yaşındaki genç oyuncu Nikita “waterfaLLZ” Matveyev ve 23 yaşındaki Gregory “balbIna” Oleinick. Takımda kaptan rolünü başarıları ve geçmişi ile göz önüne çıkan waterfaLLZ üstleniyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  YERLİ OYUN DARK INSIDE'IN HARİTA TANITIMI VE STEAM SAYFASI YAYINLANDI

Kadrodaki diğer isimler:

  • Aleksey “TaLkeR” Eroshkin (20 yaşında ve Stary Oskol doğumlu)
  • Vitaly “vitosh” Orischenko (18 yaşında ve Moskova doğumlu)
  • Sergey “airscape” Marochkin (18 yaşında ve Moskova doğumlu)

İddialı ekip, aktif olarak Extremum’un Saint Petersburg’daki antrenman kampında çalışmalarına devam ediyor.

Borderlands 3’ün İlk 14 Dakikası Paylaşıldı!

PUBG MOBILE Lite Bugünden İtibaren Türkiye’de!