in ,

Yeni Disksiz Xbox One All Digital Edition!

Uzun süredir dedikoduları etrafta dolaşan Xbox One S All Digital Edition versiyonu için ufak ufak net görseller ve haberler gelmeye başladı. Adından da anlışılacağı gibi sadece dijital ortamda bulunan uygulama ve oyunları oynayabileceğimiz konsolla birlikte ‘Kutulu Oyun‘ devirini kapatmaya yavaştan başlıyoruz.,

Konsolumuzda disk sürücüsü bulunmuyor. Zaten son dönemlerde ‘dijital kardeşlik’ gibi oyunları arkadaşlarınızla ortak olarak dijital ortamdan alabileceğiniz servisler bulunuyordu. Alman web sitesi olan WinFuture.de‘de yayınlanan görsellerde de göreceğimiz gibi beyaz Xbox One’ın sade ve şık tasarımını korunmuş durumda.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  IT (O) 2 Filminden İlk Fragman Geldi!

 

 

Söylenenlere göre 1 TB hafızaya sahip olacak konsolda, üzerinde bazı oyunlarda yüklü olarak geleceği tahmin ediliyor. Bunlardan bazıları ise: Minecraft, Sea Of Thieves, Forza Horizon 3 olacak gibi. Microsoft’un bu ay içerisindeki etkinliğinde tanıtacağı düşünülen Xbox One All Digital, açıklamalarına göre Nisan ayı içerisinde ön siparişe açılacak.

Fiyat konusuna gelecek olursak Xbox One S‘in diskli versiyonu 250 Euro fiyat etiketine sahipken disksiz versiyonu olan Xbox One All Digital Edition ise 230 Euro‘dan satışa sunulacak. Ülkemize ise vergilerle birlikte tahminen 2000 TL gibi bir fiyatla geleceğini düşünüyoruz

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Maneater Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Microsoft yeni konsolu ile birlikte yeni bir servisi biz oyuncuların kullanımına sunacağı söyleniyor. Yeni oyuncu dostu servisinin içeriği ise; Xbox Live ve Xbox Game Pass‘in birlikte tek bir abonelik olarak sunulması. Tahmini fiyatın 15$ olacağı düşünülüyor.

Steam Üzerinden Arkadaşlar ile Oynanabilecek En İyi 6 Co-Op Oyun

2019’da Çıkacak En iyi 4 Strateji Oyunu