in , ,

Yeni Elder Scrolls Ve Fallout Oyunu Bekleyenler İçin Hayal Kırıklığı

6 yıl önce çıkan ve tüm RPG seven oyuncuların göz bebeği haline gelmiş olan Skyrim’den sonra insanlar serinin 6. oyununun çıkmasını dört gözle bekler oldular. Her oyun fuarında ya da atılan tweetlerde bu umudu ve heyecanı taşıyan insanlar için kötü bir haberimiz var.

Pete Hines tarafından yapılan bir açıklama ile hem Fallout hem de Elder Scrolls serilerinin yeni bir oyununu daha yapmak adına her hangi bir isteklerinin olmadığını söyledi. Ekiplerinde çalışan eski ve yeni çalışanların hemen hemen hiç biri bu oyunları yapmakta istekli olmadığını söyleyerek hayallerimizi yıktı diyebiliriz. Bu da şöyle bir gerçeği gözler önüne seriyor; canları istediği taktirde yeni bir oyun görme şansına erişebileceğiz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Breach Ön Siparişe Açıldı!

Fallout ve Skyrim serilerinin hayranları da ikiye bölünmüş durumda. Bir taraf, özellikle son çıkan Fallout oyununun kötü olduğunu ve yapımcı ekiplerin oyuna gerçekten kendini verseler müthiş bir şey çıkarabileceklerine inanırken. Diğer taraf da, ”madem bu serilerin devam oyununu yapmaktan sıkıldınız, neden bu oyunların adlarını ve içeriklerini kullanarak VR, Kart ve Online türevinde oyunlar çıkardınız?” Farklı düşünceler de oluşmuş olsa, hepsi aslında bu durum için ortak duygulara sahip.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Fifa 19'un Fragmanı Yayınlandı
[interaction id=”594850fc91c674963889f382″]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Perception İncelemesi

Dota 2 | 20 Haziran 2017 Güncelleme Notları