Bethesda yepyeni Fallout oyununu geçtiğimiz saatlerde ufak bir teaser ile oyunculara tanıttı. Saatler süren ve insanı merakta bırakan “Please Stand By” yazılı Twitch yayınının en sonunda aşağıdaki teaser’ı gösteren Bethesda, Fallout 76’yı bizlere gösterdi.


Video, bizlere Vault 76’nın içeresinden bazı yerleri gösteriyor. Bir mavi tulum giyen karakterimiz ise videoda ayrıca göze çarpıyor. Ayrıca oda içerisinde de Islah Günü’ne ait birkaç dekor da mevcut. TV’deki yayında ise “savaş durduğunda, nükleer atık durgunlaştığında yeniden inşa etmelisin.”

Fragmandaki müziklere baktığımızda, John Denver’ın Take Me Home ve Country Roads şarkılarını duyuyoruz. Bu da bize Fallout 76’nın Batı Virginia’da geçeceğini işaret etmekte. Bethesda’nın basın sitesinde yer alan dosyaların oyuna “Dağ” kod adıyla gönderme yaptığı görülüyor. Bu da oyunun Appalachian Dağları’nda veya yakınında gerçekleşeceğine dair bir ipucu olabilir.

Fallout 76, Betheste Game Studio tarafından geliştiriliyor. PC,Xbox One ve PS4 için çıkacak olan oyun hakkında daha fazla detay muhtemelen E3’te Bethesda sunumunda gözükecektir.


Düşüncelerin bizler ve okuyucular için değerli olacaktır.