in , ,

Yeni Far Cry Oyunu The Game Awards’ta Tanıtılacak!

Ubisoft’un popüler serilerinden olan ve kendisini açık dünya FPS türünde kanıtlamış Far Cry serisi; son oyunu Far Cry 5 ile Far Cry Primal’ın başarısızlığı sonrası, oyunun üstüne koyarak bizlere daha güzel bir deneyim sunmuştu. Far Cry hayranları için güzel haber geldi. 7 Aralık’ta gerçekleşecek The Game Awards’ta yeni Far Cry oyunu duyurulacak. Bu oyun için bir teaser fragmanı yayınlandı.

Özellikle 3. oyunu ile gönülleri fethetmeyi başarmış olan Ubisoft’un popüler serilerinden Far Cry’ı hepimiz az çok seviyoruz. 3. oyunda Vaas, 4. oyunda Pagan Min derken 5. oyunda da Joseph Seed kötü karakteri ile büyük bir mücadele vermiştik. Joseph Seed’in sakinliği ve aynı zamanda sessiz psikopatlığı bizlere 3. oyundan tanıdığımız Vaas karakterini oldukça hatırlatmıştı. İyi kötü maceralar geçirdiğimiz Far Cry sersinin yeni oyununu merak etmiyor değildik. Yeni Far Cry oyunu hakkında biraz bilgi sahibi olduk diyebiliriz. Henüz adını bilmediğimiz yeni Far Cry oyunu 7 Aralık’ta gerçekleşecek The Game Awards etkinliğinde tanıtılacak. Oyun hakkında da bir tane teaser fragmanımız var.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ubisoft'un Abonelik Hizmetiyle İlgili Beklenen Açıklama Geldi!

Fragmanda bir nükleer patlama olduğunu görüyoruz. Bu güçlü nükleer patlama çevreye zarar vermeye başlıyor ve bir nevi kıyamet gerçekleşiyor. Oyunun kıyamet sonrası zamanı anlatacağı teorisi mevcut. Testereli silah ipucusu da bizi bu teoriye inanmamızı kolaylaştırıyor. Tabii ki de kesin olarak bir şey dememiz doğru olmayacaktır. Buyursunlar izleyin kendiniz karar verin, sizce yeni Far Cry oyunu nasıl olacak? Değerli görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Epic Games Steam’i Zorlamaya Geliyor!

CS:GO 6 Aralık 2018 Güncellemesi | Battle Royale Danger Zone Modu