in , ,

Yeni Gears of War Oyunu: Gears 5

 

Xbox ve Microsoft Windows platformlarının gözde serilerinden biri olan Gears of War serisinin yeni oyunu Gears 5, Microsoft’un E3 2018 konferansında oyunculara duyuruldu. Gears of War serisinin çıkacak tek yeni oyunu Gears 5 değil bu arada. Konferans sırasında üç yeni Gears of War oyunu duyuruldu. Bu oyunlar sırasıyla Gears Pop, Gears Tactics ve Gears 5. İlk fragman Gears Pop’a aitti. Gears of War logosunu gördükten sonra aşırı heyecanlandım ancak ardından logonun çizildiği duvar birden kırıldı ve içeriden bir Pop figürü çıktı. Gülsem mi ağlasam mı bilemedim açıkçası. Her neyse Gears 5 ile alakalı biraz bilgi vereyim ben size bari.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Death Stranding'in Oynanış Görüntüleri Sonunda Gösterildi!

Oyun bizlere gruplar arasında anlaşmazlıklar ve ”dost kazığı” diyebileceğimiz olayları sunuyor. Oyun diğer oyunlara göre biraz daha kişisel duygular üzerine ilerleyen bir oyuna benziyor fragmana bakılınca. Tabii ki de oyunun genel bir hikayesi ve uğruna savaşacağımız bir şey mutlaka olacaktır ancak şu an için sadece fragmanda gördüklerimi aktarabiliyorum sizlere. Yaklaşık 5 dakikalık fragmanda gördüklerim açıkçası bu kadar.

Oyun ile alakalı güzel bir haberimiz daha var. Oyun Xbox’ın üzerinde çalıştığı Game Pass projesinde yer alacak. Game Pass, kısaca bahsetmek gerekirse; aylık ödeme sistemi ile çalışan bir proje. Bu sayede aylık belirli ücretlendirmeler yapılarak oyunculara bir ay boyunca büyük yapımları oynama imkanı sunuluyor. Microsoft’un açıklamasına göre duyurulan oyunların büyük bir kısmı Game Pass’te bulunacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  HEROES OF THE STORM ETKİNLİĞİ: CADILAR BAYRAMI
Gears Pop Ve Gears Tactics

Kısaca bu oyunlardan da bahsedip yazıyı sonlandıracağım. Gears Pop bir mobil oyun. Yayınlanan fragman teaser kıvamında olduğu için sadece mobil ve Pop’lar ile aksiyona gireceğimiz bir oyun Gears Pop. Gears Tactics ise PC’ye özel olarak çıkacak sıra tabanlı bir strateji oyunu. Halo Wars’tan sonra şimdi de Microsoft Gears of War için Gears Tactics oyununu bizlere sunacak hadi hayırlısı 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

THE DIVISION 2’DEN OYNANIŞ VİDEOSU GELDİ!

DYING LIGHT 2 RESMİ OLARAK DUYURULDU