in , ,

Yeni Korku Oyunu Those Who Remain’in Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Camel 101 video oyun geliştirici bağımsız ekibi tarafından geliştirilen ve Wired Productions ve Whisper Games tarafından yayıncılığı üstlenilen yeni psikolojik korku oyunu Those Who Remain oyununun çıkış tarihi sonunda belli oldu. Detaylar ve çıkış tarihi haberimizde.

İlk görüntüleri 2018 yılında karşımıza çıkan ve uzun zamandır geliştirme sürecinde olan Those Who Remain, Dormont adlı insanların kaybolduğu gizemli bir kasabada geçen oyun bizlere detaylı bir psikolojik korku hikayesi sunuyor. Kusursuz bir hayata sahip olan Edward adlı ana karakterimiz, karanlığın içine çekilerek Dormont kasabasında karanlık ile yüzleşecek. Geliştirici ekip oyunu 4 madde ile bizlere tanıtmış. Bu 4 madde ise şu şekilde:

Esrarengiz bir psikolojik korku yolculuğu
• Gerçek dünya ile karanlığın çürüttüğü alternatif bir dünya arasında geçiş yap
• Kaybolan kazazedelere ister yardım et, ister terk et – seçim senin
• Seçtiğin eylemlere göre birden fazla farklı sonuç yaşa

Oyunun hikayesi ise Steam sayfasına şu şekilde tanıtılmış:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Weird West Duyuruldu!

”Those Who Remain, Dormont adındaki durgun bir kasabada geçen ayrıntılı bir psikolojik korku hikayesidir. İnsanların kaybolduğuna dair fısıltılar kasabanın dört bir yanını dolaşmaktadır. Kusursuz bir hayata sahip olmasına rağmen karanlığa çekilen Edward, Dormont’taki bu geceyi atlatabilmek için karanlık tarafından yansıtılan rahatsız edici korkularla yüz yüze gelmek zorundadır.”

Those Who Remain 15 Mayıs 2020‘de Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarına çıkışını yapacak. Oyunun Steam sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Siz Those Who Remain hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce 2020 yılına damgasını vurabilecek mi? Psikolojik korku türünü seviyor musunuz? Oyun çıktığında satın alacak mısınız? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bekliyoruz. Güncel haberleri sitemizden takip edebilirsiniz. İşte oyunun sistem gereksinimleri ve fragman videosu:

ÖNERİLEN:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
  • İşlemci: Core i5 / AMD FX 2.4Ghz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 480 / AMD Radeon HD 5970. OpenGL 3.3
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 9 GB kullanılabilir alan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Corona Virüsü Bir Etkinliği Daha Ertelenmek Zorunda Bıraktı!

Insurgency: Sandstorm’un PS4 Ve Xbox One İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu!