in , ,

Yeni Macera ve Bulmaca Oyunu Call of The Sea Duyuruldu!

Out of the Blue tarafından geliştirilen ve Raw Fury tarafından yayıncılığı üstlenilecek, yeni macera ve bulmaca oyunu Call of The Sea, bugün düzenlenen Inside Xbox etkinliğinde PC, Xbox One ve Xbox Series X için duyuruldu. Detaylar haberimizde.

Call of The Sea, birinci şahıs bir macera-bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda Norah isimli kadın karakterimizle, kaybolan kocamızı aramaya koyulacağız ve onu ararken çeşitli bulmacalar çözüp maceralara dalacağız. Güney Pasifik çevresinde geçen oyunda unutulmuş bir medeniyetin sırları da ortaya çıkacak. Oyun grafikleri ile ünlü Unreal Engine 4 oyun motoruyla geliştiriliyor ve Firewatch ve The Walking Dead gibi yapımlarda da görev almış Cissy Jones, seslendirmenlik yapacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Thronebreaker: The Witcher Tales İçin Yeni Bir Video!

Call of The Sea‘nin çıkış tarihi henüz belli değil ancak oyunun sadece PC, Xbox One ve Xbox Series X platformlarına yani Microsoft Exclusive olarak çıkacağını söyleyebiliriz. Inside Xbox etkinliği, bizlere Microsoft Exclusive oyunları da sunmayı başardı. Yeni bir bulmaca-macera oyunu bizleri bekliyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Twitch için yeni bir dönem başlıyor

İşte yeni macera ve bulmaca oyunu Call of The Sea’nin Inside Xbox etkinliğinde gösterilen duyuru fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yakuza: Like A Dragon, Xbox One ve Series X’te!

Bandai Namco’dan Scarlet Nexus Duyuruldu!