in ,

Yeni Marvel Dizisi Vision And The Scarlet Witch 2019’da Çıkacak!

Marvel dizilerini kendi bünyesinde barındıran Netflix, yavaş yavaş Marvel ile olan bağını koparıyor gibi duruyor. Netflix en son Daredevili’de iptal ederek, Marvel ile arasındaki bağı iyice zayıflatmıştı. Bu hamleden sonra Marvel yeni planladığı serileri Disney+’ta yayınlamaya karar verdi. Planlanan bu serilerden bir tanesi de Scarlet Witch mini dizisi olacaktı ancak diziye ismi hikayede önemli bir yeri olan Vision’un da girmesiyle Vision and  The Scarlet Witch olarak değiştirildi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Netflix The Witcher'ın Animasyon Filmini Duyurdu!

Elizabeth Olson’un canlandırdığı Wanda ile Paul Bettany’nin canlandırdığı Vision karakterinin dizide beraber bulunması gayet normal. Bu birliktelik çizgi roman mini serilerinden yola çıkılarak tasarlanmış olabilir. Yani konuyu daha da açmak gerekirse, Vision and the Scarlet Witch bizlere çizgi roman mini serisi temelli gelebilir.

Geçtiğimiz ay kesinleşen Loki’nin serisinden sonra, ismi değiştirilen Scarlet Witch, Vision and the Scarlet Witch olarak karşımıza 2019’da çıkacak. Bu dizi projesinin tahmini olarak Avengers 4’ten sonra çıkacağı tahmin ediliyor. 3 Mayıs 2019’da vizyona girecek Avengers 4’ten sonra rahat bir şekilde diziyi bekleyebiliriz sanırım.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Atiye Spoilersız Dizi İncelemesi

Siz yeni gelecek Vision and the Scarlet Witch hakkında ne düşünüyorsunuz? Çıkınca takip edecek misiniz? Değerli görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fallout 3 İle Fallout New Vegas Artık Birleşebiliyor!

Humble Monthly’den Müthiş Aralık Fırsatı!