in , ,

Yeni, Nefes Kesici Bir Warframe Introsu Geldi!

Kusursuz bir savaş!

Warframe evreni gibi kapsamlı ve teknolojik bir evrenle oyuncuları tanıştırmak bir hayli zor. 2013 yılından bu yana böyle ses getiren bir oyunun maalesef bir anlaşılırlık sorunu vardı. Oynayışta sıkıntılar olduğu için de kan kaybetmesi kaçınılmaz oluyordu. Neyse ki oyunun geliştirici şirketi Digital Extremes olaya el atma kararı aldı.

Digital Extremes, Tennocon 2019’da yaptıkları duyuruda oyuncu deneyimine baştan aşağı rework getireceklerini ve bu rework içerisinde oyunun introsunu değiştirmenin de bulunduğunu açıkladı. Yeni yapılan intro Uncharted’ın ve Cloverfield Yolu No: 10 filminin yönetmeni  Dan Trachtenberg ile hazırlandı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Playerunknown's Battlegrounds 4 Milyon Kopya Sattı!

6 dakikalık bu introda oyuncular oyunun geçtiği evreni kavrayabilecek, başlangıçta seçecekleri zırhı sahada etkin bir şekilde görebilecek ve oyuna çok daha hızlı adapte olabilecekler. Maalesef oyunun yönetmeni Steve Sinclair bu değişikliklerin ne zaman oyuna geleceği ile ilgili net bir tarih vermedi yani muhtemelen daha önümüzde çok yol var ama öyle ya da böyle bu özellikler ve yanında sizi hikayenin içine sokan yeni görevler eklenmiş olacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Bahçeşehir SuperMassive ve Royal Youth Zirve Yarışında Hız Kesmedi

Daha fazla uzatmadan sizi oyunun nefes kesen yeni introsu ile başbaşa bırakıyoruz. İyi seyirler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tactic Force Sistem Gereksinimleri Duyuruldu!

Dünyanın en iyi 10 League Of Legends oyuncusu!