in , ,

Yeni POSTAL Oyunu POSTAL: Brain Damaged Duyuruldu!

Hyperstrange ve CreativeForge tarafından geliştirilen; Running With Scissors tarafından yayınlanacak yeni POSTAL yan oyunu POSTAL: Brain Damaged, konsollar ve PC için duyuruldu. Detaylar haberimizde.

Ünlü POSTAL serisinin Spin Off’u olarak çıkış yapacak POSTAL: Brain Damaged, Realms Deep 2020 etkinliğinde duyuruldu. Oyunda Postal Dude karakterimizin sarhoş halinin iç dünyasına yolculuk yapıyoruz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yeni Batman Oyunu Hakkında Bir Görsel Paylaşıldı!

Hyperstrange, CreativeForge ve Running With Scissors işbirliği ile geliştirilen POSTAL: Brain Damaged, eski FPS oyunlarının görselliğine ve oynanışına, kara mizah ve şiddet unsurlarını ekleyerek POSTAL oyunlarının özgün havasına sadık kalacak.

Oynanış olarak DOOM’u andıran oyunda, üstümüze dalga şeklinde gelen düşman gruplarıyla pompalı, makineli tüfek gibi pek çok silah kullanarak mücadele edeceğiz. Oyunun havasına uygun müziklerle birlikte oyun zevkini doyasıya yaşayacağız gibi duruyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Far Cry 5 için 4 tane teaser yayınlandı!

POSTAL: Brain Damaged, 2021 yılında konsollar ve PC için çıkışını yapacak. İlk kez bir POSTAL oyunu konsollara çıkış yapacak. POSTAL serisi hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. İşte POSTAL: Braind Damaged’ın duyuru fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cyberpunk 2077 Bir Kez Daha Ertelenmeyecek!

Codemasters, DIRT 5’i Bir Kez Daha Erteledi!