in , ,

Yeni Sıra Tabanlı Strateji Oyunu Othercide’ın Çıkış Dönemi Belli Oldu!

Lightbulb Crew tarafından geliştirilen, Vampyr ve A Plague Tale Innocence gibi yapımların yayıncılığını üstlenen Focus Home Interactive tarafından yayınlanacak, sıra tabanlı strateji, taktik aksiyon oyunu Othercide’ın çıkış dönemi belli oldu ve sistem gereksinimleri gibi detaylar haberimizde.

Sıra tabanlı strateji, taktik, aksiyon RPG oyunu Othercide, kadın karakterimizle birlikte başka bir boyuttan gelen korkutucu yaratıkların olduğu bir dünyada zorlu bir maceraya dalıyoruz. Saldırı ve savunma tarafında detaylı ve cesur planlar yapmanız gereken Othercide, özellikle renk tonu ile oldukça hoş ve bir yandan gerilim ve korku hissini kolayca verebilecek türden gözüküyor. Yapımcıların bahsettiğine göre ölümcül seçenekler arasından en doğru kararı vermeye çalışacağız. Belli yaratıkların yanında bosslar ile de uğraşacağız.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: The World Next Door Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Othercide, 2020 yaz döneminde Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkışını yapacak. Tam çıkış tarihi henüz açıklanmadı ancak buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına ulaşıp açıklandığı zaman bilgi alabilirsiniz. Yeni haberler geldikçe sitemizde yer alacaktır. İşte Othercide’ın minimum ve önerilen sistem gereksinimleri ile fragman videosu:

ÖNERİLEN:

    • İşletim Sistemi: Windows® 7, 64-bit/
    • İşlemci: Quad Core 3GHz
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: 2GB NVIDIA GeForce GTX 980 or better
    • DirectX: Sürüm 11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nvidia GeForce Now 1 Milyon Oyuncu Sayısını Aştı!

Büyük Sempati Duyulan 10 Oyun Karakteri!