in , ,

Yeni Sokak Futbolu Oyunu Street Power Football Duyuruldu!

SFL Interactive  ve Gamajun tarafından geliştirilip Maximum Games tarafından yayınlanan Arcade sokak futbolu deneyimini bizlere daha özgün bir şekilde yaşatmaya çalışacak yeni sokak futbolu oyunu Street Power Football, bir duyuru fragmanı ile tanıtıldı. Oyunun Steam sayfası da resmi olarak açıldı. Detaylar haberimizde.

Futbol oyunu dediğimizde şüphesiz akla gelen ilk isimler FIFA ve PES serileri oluyor. Bu serilerin yanında kendine özgün ve kaliteli bir Arcade deneyimine sahip Street Power Football oyunu, bizlere zamanında FIFA Streets ve son çıkan FIFA 20’de bulunan VOLTA modu ile sunulan sokak futbolunu kendince yorumlayıp farklı modlar üzerinden, enerjik müzikler ile eğlenceli bir şekilde sunmaya çalışıyor. Oyunda 4 kişiye kadar yerel veya çevrimiçi olarak oynanış imkanı mevcut. Ayrıca oyunda 6 adet farklı oyun modu bulunuyor. Bu modların içinde ”Become King” adı verilen hikaye modu da mevcut. Bu mod ile sokak futbolunda sesimizi duyurmaya tanınmaya çalışıyoruz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Efsane Yarış oyunları Playstore'da Ön Siparişe açıldı

Oyunun Steam sayfası da açıldı. Merak edenler buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına ulaşabilir. Oyunun resmi çıkış tarihi tam olarak belirtilmese de Summer 2020 yani 2020 Yaz mevsiminde çıkması planlanıyor. Oyun Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını yapacak. İşte oyun için yayımlanan duyuru fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzay Temalı Yerli Oyun Colony’nin Yeni Fragmanı Paylaşıldı!

Gelmiş Geçmiş En İyi FPS Oyunları