in , ,

Yeni Star Wars Oyunu – Jedi: The Fallen Order

E3 öncesinde düzenlenen EA Play etkinliğinde Titanfall serisinden tanıdığımız Kaliforniya merkezli video oyun geliştirici şirketi Respawn Entertainment’ın kurucusu Vince Zampella, yeni Star Wars oyununun yolda olduğunu ve isminin Jedi: The Fallen Order olacağı bilgisini verdi. Bunun yanında hiç beklemediğim bir şekilde oyun ile alakalı birkaç bilgiyi hızlı hızlı oyunculara açıkladı. Oyun Star Wars’un 3. ve 4. filmleri Revenge of Sith ve A New Hope arasında kalan bir zamanda geçecek. Karanlık zamanlarda Jedi canlandıracağımız oyunda daha çok kılıç dövüşleri göreceğiz gibi duruyor. Bu dönem seriyi takip edenlerin bileceği gibi Darth Vader başta olmak üzere İmparatorluğun Jedi’ları avladığı bir dönem. Yani oyun bu konuyu ele alıp bize sunacak.

 

NE ZAMAN ÇIKACAK BU OYUN?

Vince Zampella, verdiği röportajda 2019 tatil döneminde çıkacak dese de ben sonbahar döneminde görebileceğimizi sanıyorum. Hatta 2020’ye bile ertelenme olabilir. Oyun hakkında verilen bilgiler bu kadar. Zaten E3 konferansında oyunla alakalı görsel veya video gösterilmedi. İleride basında yavaş yavaş bazı görseller ve hatta bir teaser bile görebiliriz ancak bu yakın bir zamanda olmayacak gibi görünüyor.

ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Yazar: Efe Külhan

Adım Efe Külhan. Özel Edirne Beykent Fen Lisesi'nde son sınıf öğrencisiyim. İlk iş kariyerime, 29 Ağustos 2017 tarihinde Only A Gamer'da başladım ve hala devam etmekteyim. Ana görev olarak haber editörlüğü olmak üzere her türlü içeriği üretmeye çalışıyorum.

Fifa 19’un Fragmanı Yayınlandı

Battlefield V Multiplayer Fragmanı Yayınlandı, Battle Royale Modu Geliyor!