in ,

Yepyeni bir analiz masası “Espor Arena”!

Ülkemizde espor sektörünün katlanarak yükselmesi üzerine, yapılan yatırımlar gittikçe artmaya başladı. Giderek büyük sermayeler harcanan oyun sektörünün yanında espor sektörü de bir o kadar çabuk yükselmeye devam ediyor. Türkiye’de espor denince akla gelen ilk oyun ülkemize yaptıkları yatırımlar ile Türkiye’de açtıkları sunucular ile ve oyunun kalitesi ile League Of Legends oluyor. Uzun zamandır ülkemizde resmi bir espor ligi bulunan League Of Legends geçtiğimz dönem ülkemizde bir espor sahnesi kurarak espora ülkemiz için büyük bir adım daha atmış oldu.

Her geçen gün espor ile ilgili analiz, röportaj ve çeşitli kanalların kurulduğu ve haber sitelerinin açıldığı bir dönemdeyiz ve bu sayı, ilgi arttıkça doğru orantılı olarak artmaya devam edecektir. Geçtiğimiz haftalarda VFŞL 2019 Yaz mevsiminin başlaması ile yeni bir analiz ve yorum programı bu kanallara dahil oldu!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Roblox Aylık 100 Milyon Oyunucuya Ulaştı!

Türkiye’nin ilk ve gerçek espor ve analiz programı olan “Espor Arena”. Peki bu Espor Arena programı nedir?

Espor Arena, yayıncısı DigitaleTV olan ve programda yer alan; eski destek rolü oyuncusu olan Ömer Faruk “Cognac” Ünsal ve eski üst koridor oyuncusu olan Uğur “Panky” Taş’ın sunumları ile gerçekleştirilen haftalık maç analizlerinin yapıldığı bir programdır. Eski profesyonel oyuncuların ciddi ve detaylı analizleri ile gerçekten programda kendinize bir şey katıp yeni bilgiler kazanabiliyorsunuz. Aynı zamanda programın belli yerlerinde Discord sunucularından izleyiciler ile temasa geçip onlardan gelen maçlar hakkındaki soruları cevaplıyorlar.

Daha ilk yayınını geçtiğimiz cumartesi yapan kanalın Twitch, YouTube, Twitter ve İnstagram linklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Mount & Balde: Bannerlord’un BETA’sı çıktı mı?

Overwatch’ta Hediye Yağmuru!