in , ,

Yepyeni Bir Yerli Oyuncu Ağı: Rush

Mahmut KurtDoğukan Nurbige ve Cankat Demir tarafından kurulan oyunculara özel sosyal medya platformu Rush, oyuncuların online oyunlarda kendilerine uygun takım arkadaşları bulmalarını sağlamak için kullanıcılara sunuldu.

2017 Şubat’ta başlatılan Rush, toplam 5 kişilik bir ekip tarafından geliştirilmeye devam ediyor. 18 Ekim 2018 tarihinde iOS platformunda ücretsiz olarak kullanıma sunulan uygulama, biz oyuncular için büyük bir sosyal ağ oluşturmakta. Oyuncular uygulama içinde kendi lobilerini kurup belirledikleri oyun için uygulama üzerinden takım arkadaşları bulabilecek ve onlarla beraber oyunun tadını çıkarabilecek. Herkesin kendine ait profilleri olacak ve normal bir sosyal medya platformu gibi kullanıcılar paylaşımlar yapıp lobiler kurup kriterlerine ve oynadıkları oyunlara göre yeni takım arkadaşları bulabilecek. İlk versiyonunda bulunmayan arama, paylaşım yapma ve haftanın enleri gibi özellikleri önümüzdeki güncellemede alacak olan Rush, büyük bir oyuncu ağı kuracak gibi duruyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Körfez Belediyesi Espor Takımı Kuruyor!

App Store’da yayınlandıktan sonra büyük bir başarıya imza atarak en popüler 200 sosyal ağ uygulaması arasına girdi. İleride uygulamaya eklenecek bir “coin” sistemi de bulunmakta. Uygulamada yapılacak belirli şeylerden coin kazanıp bu coinler lobi oluşturmak için kullanılacak.

Şuan sadece iOS platformu için çıkışını yapan uygulama, önümüzdeki zamanlarda Google Play Store için de çıkışını yapacak. Üç Türk tarafından geliştirilen Rush, milyonlarca oyuncuya sahip online oyunlarda oyuncuların rahatça takım arkadaşı bulup daha güzel bir oyun deneyimine sahip olmasını sağlayacak gibi. Only A Gamer olarak bu gençleri destekliyor ve siz okuyucularımıza öneriyoruz. Türk oyun pazarında büyük bir önemi olacak uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde Taşlar Yerinden Oynuyor

 

Siz uygulama hakkında ne düşünüyorsunuz? Böyle bir uygulama, online oyunlarda hızlıca arkadaş bulup daha fazla zevk almanızı sağlayacak mıdır? Görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın!

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Remnant: From The Ashes Duyuruldu

Shadow of The Tomb Raider’a Neden Tepki Yağdı?