in , ,

Yerli Oyun: Buried Alive: The Annihilation VR’ın Hikaye Fragmanı Çıktı!

Yaklaşık 18 aydır geliştirdiğimiz Buried Alive: The Annihilation VR’ın ilk sinematik fragmanı çıktı! Şeytan’ın gizemli ve tuzaklı dünyasına günahları yüzünden hapsolan insanların hikayesi ilgi çekici duruyor desem ayıp olmaz sanırım. Lafı uzatmadan buyurun hep beraber projemin fragmanına göz atalım!

Oyun Hakkında:

Buried Alive: The Annihilation, geniş ölçekli haritalar ve çeşitli temalar bulunduran bir VR Shooter oyunudur. Oynanış oyuncunun seçimlerine bağlıdır, örneğin bir oyuncu dilerse belirli bir noktayı savunup ne kadar süre hayatta kalabileceğini test etmek isteyebilir veyahut geniş dünyayı gezip gizemleri çözerek hikayeyi öğrenebilir. Oyundaki tüm haritalar bir hikayeyle birbirine bağlıdır. Oyun ortalama üstü bir hikaye ve tekrar oynanabilirliği ile tüm oyuncuları kendi tarzlarındaki aksiyonları yapmaya özgür bırakıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Kingdom New Lands Ücretsiz Oldu!

Hikaye ise Şeytan’ın antik zamanlarda insanlığın doğasını anlamak için cehennemi terk etmesiyle başlıyor. İnsanların yaptıkları şeyleri neden yaptıklarını merak eden Şeytan, kendisine denekler seçip onlara bu dünyada isteyebilecekleri en karanlık şeyi verip daha sonra ellerinden her şeylerini alıp sevdikleri herkesi öldürüp onları dünyalarının manipüle edilmiş bir versiyonuna hapseder. Şeytanın dilediği bir insanın hayatta kalmak için neleri göze alabileceğini görmektir!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Halo 3'ün PC Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Oyunu takip etmek isterseniz Facebook sayfamız, websitemiz ve YouTube kanalımıza göz atabilirsiniz!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Metro 2033 Redux Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

https://oagtr.com/anasayfa/yeni-terminator-oyunu-geliyor/ ‎

Yeni Terminator Oyunu Geliyor!