in ,

Yerli Oyunumuz Voidrunner, 31 Mayıs’ta Steam’de Çıkıyor!

Türkiye’nin bağımsız PC oyunu projesi olan ve RealityArts Stüdyo tarafından üretilen Voidrunner, oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Hem çoklu oyunculu hem de yapay zekaya sahip botlar ile tek kişilik modlara sahip bir uçuş oyunu olan Voidrunner, gelişmiş grafikleri ve rahat oyun yapısı ile oyunculara bambaşka dünyaların kapılarını açıyor.

Steam’den sadece 3 günde Yeşil Işık alması ve ardından Unreal Engine’in üreticisi Epic Games’ten bizzat destek almasıyla ülkemizi yurt dışında başarıyla temsil etmeye başlayan Voidrunner, 31 Mayıs’ta Türkçe dil desteği ve sadece ülkemize özel 15 TL’lik cüzi ücretiyle Steam üzerinden oyunculara sunulacak.

RealityArts Stüdyo, ülkemizdeki oyun sektörünü ve oyun yapımını geliştirmek & destek olmak için İstanbul’daki Meslek Eğitim Teknik Liselerinde önümüzdeki eğitim & öğretim döneminde gönüllü olarak Oyun yazılımı ve tasarımı alanında eğitim vermeyi planlıyor. Lise çapında, dünyaya kafa tutabilecek milli E-Spor takımlarının oluşturulması, Unreal Engine 4 ve genel oyun yazılımı üretimi üzerine detaylı eğitim verilmesiyle amaçlanan proje, Türkiye’nin genç neslinin kendi yazılımlarını üretebilmesi ve dünya çapında 100 Milyar dolarlık sektörde tüketen değil üreten nesiller yetiştirilmesinde katkıda bulunmalarını sağlamayı amaçlıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Sea of Thieves Alpha Gameplay Videosu Yayınlandı

Firma, eğitimlerin ardından başarılı öğrencileri destekleyen imkanlar sunmayı planlıyor. Bu sayede öğrenciler, RealityArts’ın dünya çapındaki projelerinin de bir parçası olup henüz genç yaşta profesyonel bir ortamda kendilerini geliştirebilecekler. Ayrıca bu organizasyon zaman içinde imkanlar elverdiği taktirde diğer illere de yaygınlaştırılacak.

Sadece birkaç kişi olmalarına ve çok kısıtlı imkanlarla çalışmalarına rağmen genç ve bağımsız bir şirket olarak ülkemiz oyun sektörünü yurt dışında en çok tanıtan ekip olma gururunu yaşıyan ve bu sene ülkemizin ilk 100 genç girişimci şirketi içerisine alınan RealityArts, çalışmalarına ara vermeden devam etmekte. Ekip, sadece birkaç hafta içinde Voidrunner’ın tek kişilik, yapay zekaya karşı oynanabilen Sanal Gerçeklik modunu yayınlayacak ve Playstation 4 versiyonu üzerinde çalışmaya başlayacak. Elbette bu süre içerisinde Voidrunner’a birçok yenilikler ve ek özellikler üretilmeye devam edilecek ve tüm yama ve yenilikler ücretsiz olacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Pro Cycling Manager ve Tour de France 2019 Karşınızda!

31 Mayıs’ta Steam platformunda dünya çapında satışa çıkacak olan Voidrunner, şimdiden İstek Listesi’ne eklenebilir, en yeni haberleri Sosyal Medya ve resmi sitesinden takip edilebilir.

ÇIKIŞ VİDEOSU :

Platform: PC

Steam Sayfası:
http://store.steampowered.com/app/513190/Voidrunner

Resmi Site:
http://www.voidrunnerthegame.com

Facebook:
http://facebook.com/voidrunnergame

Twitter:
http://twitter.com/voidrunnergame

YouTube Kanalı: http://youtube.com/voidrunnerthegame

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dota 2 | 24 Mayıs 2017 Güncelleme Notları

Dota 2 | 25 Mayıs 2017 Güncelleme Notları