in , ,

Youtube Music Türkiye’de Artık Aktif

Youtube’nin Türkiye, Atılımları Devam Ediyor!

Geçtiğimiz günlerde, hatırlayacak olursanız, Youtube Premium Türkiye’de aktif edilmişti, şimdi ise hemen arkasından Youtube Music aktif edildi.

YouTube video izletmek için geliştirilmiş olduğundan dolayı, bugüne kadar müzikseverlerin çeşitli müzik uygulamaları ile YouTube arasında gidip gelmeleri gerekiyordu. Sonuç olarak Youtube, Youtube Music uygulamasını oluşturdu.

httpsoagtr.comanasayfayoutube-music-tu…yede-artik-aktif YouTube Music, müzik dinlemek için YouTube’un sihri üzerinde geliştirilen, müzik dünyasının tümünün kolayca keşfedilmesini hiç olmadığı kadar kişiselleştirilebilmesini sağlayan yeni bir müzik yayın akışı. Aynı zamanda; İster izleyin, ister dinleyin, ister keşfedin. Müziğin sizi harekete geçireceği her şeyi tek bir yerde bulabileceksiniz.

  • Hepsi burada: Orijinal albümler, single’lar, remikslerle birlikte canlı performanslar ve cover’lar gibi yalnızca YouTube’da bulabileceğiniz içerikler.
  • Binlerce çalma listesi: Ne yaptığınız veya nasıl hissettiğinize göre, binlerce seçenek arasından size en uygun olan çalma listesini seçin.
  • Hit videolar: Türkiye’den ve dünyadan hit videolar Hotlist sayfanızda. izlediğiniz videolara göre oluşan video önerileri Ana sayfanızda.
  • Size özel öneriler: Ana sayfanız, daha önce dinlediğiniz müzikler veya bulunduğunuz yere göre size yeni önerilerde bulunur.
  • Akıllı arama: Adını hatırlayamadığınız şarkıları bile YouTube Music’te kolayca bulursunuz. şarkı sözleriyle veya şarkıyı tarif ederek arama yapın.
  • internetiniz yok mu? Sorun değil. YouTube Music Premium’a abone olun, Wifi’a bağlandığınızda Çevrimdışı Karışık Listeniz otomatik kaydedilsin. Beğendiğiniz şarkıları kendiniz de indirebilirsiniz.
İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Metro 2033 Redux Epic Store'da Ücretsiz Oldu!

Müzikseverler yeni YouTube Music’in reklam destekli sürümünün keyfini ücretsiz olarak sürerken, bir yandan da ayda 13,99 TL’ye abonelikle arka planda dinleme, indirme ve reklamsız dinleme imkanı sağlayan YouTube Music Premium’u kullanıma sunuyor. Kaydını 29 Temmuz’a kadar kadar yaptıran müzikseverler YouTube Music Premium’u üç ay süreyle ücretsiz olarak deneyebiliyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  EA'den Yeni Oyun Motoru: Project Atlas

Youtube’nin bu uygulamasına internet üzerinde Youtube Music olarak arattığınızda bulabilirsiniz.

Blast Pro Series Moskova 2019’a Davet Alan Tüm Takımlar Belli Oldu!

Ücretsiz Oyun: Moonlighter Ücretsiz Oldu!