in , ,

Zula Yaz Sezonu Yayınlandı!

Tüm zamanların en iyi serisi “terminatör”, milyonlarca oyuncudan tam puan aldı.

Zula, yaz sezonuna sağlam bir giriş yaptı. Zula v1.25 güncellemesi ile birbirinden farklı gelişmeler, 20 milyondan fazla Zula oyuncusuyla buluştu. Nisan’da oyuna gelen Osmanlı Sezonu’ndan sonra oyuncuların merakla beklediği Yaz Sezonu; Terminatör Serisi ve gizemli bir hikayeye sahip Kız Kulesi haritası ile beraber 25 Haziran’da oyuna geldi.

InGame Group çatısı altındaki, MadByte Games ve Lokum Games ekiplerinin aylar süren çalışmasının ardından oyuncularla buluşan yeni seri adrenalini bir üst seviyeye çıkartan tasarımı ve yaşattığı oyun deneyimiyle milyonlarca oyuncunun ilgisini çekmeyi başardı.

Zula’nın yeni serisi “Terminatör” gelecekten gelenler için tasarlandı

Zula, yeni sezonunun en büyük yeniliği Terminatör Serisi ile yaz sezonuna iddialı bir giriş yaptı.  Zula’nın “en iyileri” olarak da adlandırılan ve “Destansı Seri” adı verilen kategoride yer alan Terminatör Serisi, aynı kategoride son bir yılda yayınlanan ilk ürün. “Tüm Zamanların En İyisi” olarak nitelendirilen seri, bir hafta gibi kısa bir sürede, tasarımın yanı sıra oyun deneyimi anlamında da Zula oyuncularından tam not aldı. “Gelecekten Gelenler İçin Tasarlandı” sloganıyla oyun meraklılarıyla buluşan seri, Türk oyun sektörünün köşe taşlarından biri olmaya aday.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  TESFED Zula Türkiye Kupasının Şampiyonu Galatasaray

Yeni harita: Kız Kulesi

Zula Yaz Sezonu’nun bir diğer yeniliği ise, heyecan dolu bir hikaye ile kurgulanarak yerli haritalara eklenen Kız Kulesi oldu. Trabzon Uzungöl, Üsküdar Sokakları, Gaziantep Mülteci Kampı gibi haritaları yoğun ilgi gören Zula, yerli haritalar konusundaki uzmanlığını İstanbul’un en önemli simgelerinden biri olan Kız Kulesi ile daha da ileriye taşıdı. Uzun bir geliştirme sürecinin ardından oyunseverlerle buluşan harita, Kız Kulesi’nin mimari yapısından ilham alınarak tasarlandı. Büyük beğeni toplayan Kız Kulesi haritasının hikayesi, Kız Kulesi’nin altında gizli bir mahzen bulunduğunu haber alan Gladyo’nun tarihi eserleri ve gizli belgeleri ele geçirmesine engel olmak ve korumak isteyen Zula Timi’nin, Kız Kulesi’ne hareket etmesiyle başlıyor. Hikayenin, Kız Kulesi’nin tarihiyle de uyumlu bir şekilde örülmesi oyuncuların çok daha gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamalarına imkan sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PUBG Sistem Gereksinimleri: Bilgisayarım PUBG Kaldırır Mı?

The Ascendant Esports, Esporcu Olmak İsteyen Adaylarını Arıyor!