Only A Gamer; oyun, teknoloji ve espor üzerine içerik üreten yeni nesil medya kuruluşudur. Only A Gamer’ın vizyonu, dünyadaki tüm gençlerin kendi ilgi alanlarına göre içerik tüketebileceği ve markaların ise gençlere ulaşabileceği bir içerik platformu olmaktır.

Only A Gamer; internet sitesinde oyun haberleri, teknoloji haberleri, espor haberleri gibi gündemle alakalı içeriklerin yanında liste, test, inceleme gibi içerikler de sunar. Facebook ve Instagram tarafında da aktif olarak içerek üreten Only A Gamer, YouTube kanalı olan Only A Gamer TV’de ise artık televizyon izlemekten sıkılan gençlere onların kendi ilgi alanlarına göre içerik üreterek oyunculara özel bir internet televizyonu olmayı amaçlar.

İçerik ürettiği her mecrada toplamda aylık 200 binden fazla kullanıcıya ulaşan Only A Gamer markalara yeni nesil reklam modelleri, turnuva/lig/etkinlik organizasyon hizmetleri, oyun/espor sektöründe iletişim çözümleri, prodüksiyon hizmetleri ve sosyal medya yönetimi gibi 360 derece dijital medya hizmeti sunar. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve beraber çalışmak için bize ulaşın!
[email protected]